Як прибрати стрілку на брюках. Як відпрасувати брюки без Двой стрілок.

Вам не подобається класичний стиль одягу, але носити її все одно необхідно? Компенсуйте офіційний «верх» зухвалим нижньою білизною або просто внесіть в свій робочий костюм трохи від casual, наприклад, приберіть стрілки на брюках .
Вам знадобиться
  • - праска;
  • - прасувальна дошка.
Інструкція
1
Більшість фасонів класичних брюк за умовчанням передбачає наявність стрілок. Це дизайнерське рішення робить ноги візуально стрункішою. Перед продажем в брендових магазинах брюки зі стрілками відпрасовувати заздалегідь, щоб покупцеві не довелося самому шукати золоту середину штанини. Так само за допомогою праски та прасувальної дошки стрілки на брюках можна розгладити. Розкладіть прасувальну дошку і дістаньте праска. Пошукайте на брюках ярличок виробника. Подивіться на бирку (з якого матеріалу зроблено виріб) і залежно від типу тканини виберіть оптимальну температуру для прасування.
2
Якщо на бирці намальований утюжок, це означає, що гладити можна: - Праска, на корпусі якого нанесені три точки, говорить про те, що гладити виріб, виконаний з бавовни або льону, можна при температурі до 200оС. Щоб краще пропрасувати місце, де раніше знаходилися стрілки брюк, треба або спеціально намочити штанину, або почати гладити, коли вони не зовсім ще висохли. - Праска, обведений точками, що утворюють коло, свідчить про те, що такі брюки можна гладити не вище ніж при 140оС.- Зображення праски з двома точками посередині означає обмеження температури прасування виробів із шовку, поліефіру, вовни, поліестру до 130оС.- Праска з однією точкою посередині говорить про те, що гладити брюки можна лише при 120оС. Як правило, це вироби з віскози, нейлону, капрону, поліаміду, поліакрила і ацетата.- Якщо на бирці зображений утюжок, з якого виходить пар, перекреслений навхрест, це означає, що відпарювати річ можна.
3
Щоб прибрати стрілки на брюках , краще буде пропрасувати виріб з виворітного боку. Так і колір виробу не потьмяніє, і видних плям на ньому не з'явиться (якщо поверхня праски покрита іржею).
Корисна порада
При розгладженні брюк пам'ятайте, що прибрати стрілки зі штанин можна лише при температурі праски не нижче тієї, при якій вони були зроблені.