Як усунути шум у Пріорі. Як підключити туманки на Пріор відео.

Різні шуми і скрипи в будь-якому автомобілі дратують водія і пасажирів. У «Ладі Пріорі» виник шум в салоні авто можна усунути самостійно, доклавши трохи зусиль і приділивши цій проблемі свій вільний час.
Вам знадобиться
  • - матеріал «Вибропласт»;
  • - дерев'яна полку;
  • - гострі ножиці;
  • - маркер;
  • - рулетка.
Інструкція
1
Щоб прибрати неприємні шуми в салоні автомобіля, для початку зніміть з дверей багажника кришку, яка кріпиться на болтах. Справа в тому, що в «Ладі Пріорі» найчастіше перший шум починає з'являтися в районі багажника і від котушок ременів безпеки. Крім цього, дає про себе знати і пластмасова полку, гримляча в моменти, коли машина наскакує на купини.
2
Далі, використовуючи рулетку, виміряйте розмір двері зсередини. Записавши параметри на листочок, розстеліть спеціальний матеріал «Вибропласт», застосовуваний для шумоізоляції в автомобілях. Маркером на матеріалі накресліть фігуру, відповідну знятим розмірами і виріжте її.
3
Потім обклейте внутрішню частину дверей вирізаним «Вібропластом». Щоб якнайкраще призвести шумоізоляцію, проклейте двері в два шари, при цьому всі деталі, що мають відношення до замку, залиште вільними.
4
Закінчивши з проклеюванням, розберіть верхні боковинки двері і ґрунтовно підкрутіть деталі котушки ременів безпеки. Якщо від котушки виходить дуже сильний шум, то ремені підлягають заміні. Мастило або масло для усунення цього шуму просто не прийнятні. Адже йдеться про вашу безпеку на дорозі.
5
Пластмасову полку замініть дерев'яною. Її ви можете виготовити самостійно. Якщо ж немає часу і бажання, купите її в магазині. У разі, коли ви не впевнені, що зможете правильно шумоизолировать ваш автомобіль, зверніться до будь СТО, де досвідчені майстри зроблять роботу швидко і якісно.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що самостійно, натяжители ременів безпеки, розбирати ні в якому разі не можна, так як це може привести до травм.
Корисна порада
Якщо ви хочете в кілька разів поліпшити якість звучання встановлених в автомобілі колонок і позбудеться від усіх сторонніх шумів, то зробіть шумоізоляцію всього салону.