Як утеплити дах в гаражі.

Просторий і теплий гараж - мрія будь-якого автомобіліста. У ньому не потрібно взимку відігрівати диханням руки, костенеющіе від дотику до крижаного металу, або натягувати робить незграбним товсту куртку. В теплом гаражі можна зручно, з комфортом розташуватися і, не кваплячись, під приємну музику, займатися ремонтом або тюнінгом свого улюбленого авто. Щоб такі умови були реальністю, необхідно дві умови - наявність системи опалення та утеплена конструкція гаража.
Вам знадобиться
  • - утеплювач з скловати (Isover, Ursa);
  • - пароізоляція;
  • - будівельні кнопки і цвяхи;
  • - гідроізоляція;
  • - клеїться стрічка;
  • - набір столярних інструментів.
Інструкція
1
Більшість гаражі й мають односхилий дах. Вона є найбільш простий і економічною. Її основу складають крокви, що спираються на мауерлатного бруси, покладені поверх стін гаража і міцно з'єднані з нею анкерними болтами. Найпростіше влаштувати утеплення даху одночасно з її зведенням. Так виходить набагато бистрее.В якості крокв використовуйте брус, одна сторона якого (розташована вертикально), дорівнює 150 мм. Крокви розташовуйте на відстані один від одного 59-60 см. Це вимога обумовлена тим, що стандартна ширина утеплювача дорівнює 61 см. Невеликий запас по ширині дозволяє йому щільно, без зазорів входити в простір між кроквами.
2
Закріпіть на кроквах зсередини гаража пароізоляцію. Кріплення здійснюйте за допомогою будівельних кнопок або дужок. Доможіться повної герметичності пароізоляції, проклеівая її стики клеїться стрічкою.
3
Поверх пароізоляції (зсередини гаража) обшийте крокви дерев'яною вагонкою, ДВП або будь-яким іншим відповідним матеріалом. При обшивці уважно стежте за тим, щоб не порушити герметичність пароізоляції. У разі проривів заклеюйте порвані місця стрічкою.
4
Покладіть зверху між кроквами скловату Isover або Ursa товщиною 150 мм. При необхідності здійснюйте резку мінвати довгим гострим ножем. При укладанні домагайтеся щільного прилягання стиків утеплювача один до одного.
5
Край теплоізоляції (з боку верхнього та нижнього країв покрівлі) повинен збігатися з зовнішньої вертикальної поверхнею стін. Його потрібно обмежити дошкою шириною 150 мм, прибитої між кроквами. Верхня кромка дошки повинна бути врівень з кроквами. Таким чином, теплоізоляція виявиться з усіх боків обрамлена деревом.
6
Подальші роботи здійснюються звичайним для пристрою покрівлі способом. До крокв прибивається обрешет, матеріал і спосіб укладання якого заздрості від виду застосовуваного покрівельного матеріалу. Повалив обрешета укладається гідроізоляція і покрівельний матеріал.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KS3yf451BE0
Зверніть увагу
При різанні скловати користуйтеся респіратором і рукавичками.
Корисна порада
В тому випадку, якщо утеплення здійснюється після того, як виготовлена покрівля, принцип утеплення залишається той же самий, змінюються лише умови работи.Утеплітель укладається між кроквами зсередини гаража, поверх нього (якщо дивитися зсередини) настилається шар пароізоляції і здійснюється обшивка стелі. Укладання утеплювача знизу не дуже зручна, можливо, буде потрібно закріплення утеплювальних матів - щоб вони не падали вниз до того, як буде прибита обшивка. Це можна зробити за допомогою смуг з гідро- або пароізоляції, прибитих до крокв і утримують утеплювач від падіння.