Як створити оформлення.

У вас давно є величезне бажання створити власний сайт, і ви, нарешті, вирішили приступити до цієї нелегкої справи? Ви тут же натрапите на необхідність зробити візуальне оформлення сайта оригінальним, таким, що запам'ятовується і красивим. Повірте, з такими питаннями стикаються всі веб-майстри і веб-дизайнери.
Вам знадобиться
  • - навички роботи з програмою Dreamweaver.
Інструкція
1
Подумайте, на яку тематику ви хочете створити сайт. Чи буде це тематичний форум, спеціалізований сайт, розважальний ресурс, навчальний портал або інтернет-магазин. Від провідної теми вашого сайту варто відштовхуватися при створенні стилю оформлення.
2
Перегляньте десяток популярних сайтів з такою ж тематикою. Таким чином, ви побачите основні напрямки в оформленні саме вашого типу сайтів, новинки, красиві елементи і спритні рішення в дизайні. Обов'язково запишіть для себе всі моменти, які сподобалися на сайті, а також всі недоліки, які потрібно буде не допускати на своєму сайті.
3
Якщо ви використовуєте популярну середовище розробки, таку як WebMatrix або Dreamweaver, уважно вивчіть додаткові ресурси програми - часто в надрах додатка міститься багато корисних даних, що значно полегшують роботу веб-майстри, в тому числі і шаблони оформлення. Виберіть відповідний, а встановити і налаштувати його за допомогою тієї ж середовища розробки буде дуже просто.
4
Якщо ви вирішили створити щось зовсім оригінальне, почитайте відповідні топ-листи і форуми, де обговорюються найбільш нетривіальні рішення в оформленні сайтів. Можливо, до вас прийде натхнення, і ви станете одним з найоригінальніших дизайнерів сайтів.
5
Не варто створювати занадто складне оформлення - це не так легко реалізувати програмно. А зайва химерність і оригінальність може ускладнити сприйняття інформації, яку ви хочете донести до відвідувачів вашого сайту. Також варто відзначити, що при великому навантаженні графіки користувач може не дочекатися завантаження сайту і просто закрити його. В цілому ж можна сказати, що створити оформлення не так-то просто, головне володіти вмінням і потрібним програмним забезпеченням.