Як зробити реверс.

Реверанс - це жест привітання у жінок, який раніше вважався єдиним способом вираження поваги людині, для якої реверанс призначений. Реверанс еквівалентний чоловічому уклін. У сучасному світі найчастіше реверанс можна зустріти в хореографії, де танцюристи таким чином дякують глядача і вітають один одного.
Вам знадобиться
  • - зручний одяг (спідниця або плаття);
  • - дзеркало в повний зріст.
Інструкція
1
Надіньте одяг, що не сковує рухів. Щоб виконати реверанс, необхідно, щоб на вас було надіто плаття або спідниця. Встаньте перед великим дзеркалом, в якому ви зможете побачити своє відображення в повний зріст. Щоб приступити до розучування техніки виконання реверанс, розслабте всі м'язи і сконцентруйте увагу.
2
Розслабте трохи коліна. Для цього злегка попружіньте на колінах. Запам'ятайте виникло відчуття м'язів і спробуйте зберегти його. Відведіть праву ногу в сторону, перенісши на неї вагу тіла.
3
Занесіть ліву ногу за праву, ставлячи її в 4 позицію. Вага тіла при цьому утримуйте на правій нозі. Ліва нога повинна залишатися розслабленою.
4
Присядьте, обережно притримуючи і злегка піднімаючи краю спідниці. Присідання повинно бути не глибоким. Необхідно лише трохи зігнути ноги в колінах.
5
Зробіть невеликий кивок головою. Погляд при цьому повинен бути спрямований у низ, на підлогу.
6
Поверніться у вихідне положення. Випрямити ноги, відпустіть спідницю, підніміть підборіддя.
7
Потренируйтесь спочатку виконувати реверанс в тиші, відточуючи руху. Потім увімкніть музику і спробуйте зробити реверанс вже в такт мелодії. Головне при цьому не замислюватися над послідовністю рухів, а довести всі дії до автоматизму, щоб реверанс виходив природним, а ви не виглядали напруженими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Nxbwt9DueRY
Зверніть увагу
Щоб уникнути падіння взувайте взуття, що не дозволяє ногам ковзати по підлозі.
Корисна порада
Людям, не знайомим з хореографією і ніколи до цього не займалися танцями, швидше за все, буде потрібно попередньо ознайомитися з позиціями постановки ніг. Щоб навчитися техніці реверанс було легше, спробуйте подивитися відео, що показує правильне виконання цього руху або відвідайте танцювальну школу, де досвідчений хореограф навчить вас даним жесту.
Багато господинь, стикаючись з вибором м'ясорубки, розмірковують, чи потрібна їм буде така функція приладу, як реверс. Якщо згадати стару, ручну, то ручку в ній можна було обертати в обидві сторони.
Якщо враховувати потужність звичайної м'ясорубки, виходячи з однієї жіночої сили, то реверс був просто необхідний, так як не завжди вистачало сили перемолоти шматок м'яса, він застрявав між ножем і гратами, і його доводилося витягувати. Щоб не розбирати прилад повністю, достатньо було провернути ручку кілька разів зворотним ходом і видалити застряглі жили.

Що враховувати при виборі м'ясорубки

Сьогодні м'ясорубки, які користуються попитом, виключно електричні. У зв'язку з цим у них висока потужність, здатна подрібнити кілька кілограмів м'яса у фарш буквально за лічені хвилини. Якщо шматки звільнені від сухожиль, вони перемелюють легко. На відміну від звичайної механічної м'ясорубки, потужність електричної в середньому 1 кВт, і вона здатна перекручувати від 800 грамів до 3 кілограмів м'яса за хвилину. З легкістю подрібнюються в фарш навіть великі кускі.Некоторие прилади краще працюють з дрібно нарізаною м'ясом, так як при переробці великих шматків мотор може нагріватися. Перед початком роботи всі жили з м'яса необхідно зрізати, а кістки, навіть невеликі, ретельно вирізати. Але в цілому це відноситься і до дуже потужним приладів, які можуть вийти з ладу, якщо під ніж потраплять кістки.

Так чи важливий реверс?

При виборі цього побутового приладу, кухонної помічниці, важливо перевірити, чи все деталі металеві. Достатньо, якщо з пластмаси буде виготовлений лише товкач для проштовхування продуктів в робочу зону. Якщо все підготовлено правильно, м'ясо вибрано якісне і ретельно очищено, реверс м'ясорубці без потреби. Її потужності буде цілком достатньо, щоб вона працювала без заеданія.Еслі же продукт береться не завжди добре очищений, а саме на фарш пускають найчастіше м'ясну некондицию, то реверс може виявитися корисним. Зазвичай відмінне м'ясо готують шматками, а всі ділянки туші, на яких багато сухожиль, відправляють на переробку. Відокремити велика кількість жив виявляється проблематично, так як в цьому випадку буде велика кількість відходів. Щоб не мати проблем з експлуатацією м'ясорубки, потрібно дотримуватися всіх вимог, прописані в паспорті виробу. У цьому випадку реверс не знадобиться. Або, в крайньому випадку, прилад доведеться відключати і розбирати, щоб дістати застряглий шматок. Але одне потрібно пам'ятати, що це опція, за яку необхідно платити гроші, і зіставити, чи потрібен буде реверс, доведеться до того, як прилад оплачений.