Як створювати теми для смартфона. створює теми для смарта на пк.

Тема являє собою набір характеристик, що використовуються для оформлення зовнішнього вигляду команд і вікон смартфона . Стандартний набір тем можна доповнити, для цього є теми, створені іншими користувачами, їх можна знайти в інтернеті. Також можна створити тему на свій смак.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - смартфон.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню ownskin.com. Цей сайт являє собою онлайн-конструктор, призначений для створення тем для оформлення смартфонів. Після переходу на стартову сторінку зареєструйтесь в системі. Для цього заповніть поля форми, вкажіть свій логін і пароль, а також адресу електронної пошти. Після цього зайдіть на сайт під своїм логіном, клацніть по клавіші Create Now, щоб створити тему для смартфона .
2
Виберіть у наступному вікні пункт Make a Theme. Далі у вікні, виберіть свою модель телефону, для якої ви хочете зробити власну тему. Після цього буде відкрито вікно завантаження конструктора тем. У конструкторі ви побачите тему, розібрану по складовим елементам. У ньому наведено детальний опис усіх складових теми, при натисканні на окрему частину відкривається вікно, що дозволяє виконати її редагування.
3
Змініть, наприклад, зовнішній вигляд аналогових годин на темі. У першому блоці представлені елементи зовнішнього вигляду, які можна відредагувати. У другому блоці вказано їх розташування у вікні. У третьому блоці виберіть іконку годин з бібліотеки, або завантажте власне зображення. Обрану картинку можна відредагувати, обрізати, застосувати яскравість і контрастність.
4
Аналогічно зробіть зміна всіх зображень вашої теми. Після внесення зміни підтвердіть їх клацанням по кнопці із зеленою галочкою. Скасувати останню дію можна за допомогою кнопки із зображенням хрестика.
5
Клацніть команду Preview, яка знаходиться в третьому блоці, щоб переглянути результат зроблених змін. Коли всі необхідні компоненти змінені, клацніть по кнопці Done в третьому блоці. В наступному вікні необхідно підтвердити створення нової теми для смартфона .
6
Оберіть спосіб, за допомогою якого ви хочете отримати тему. Виберіть команду Download Theme, і файл теми буде збережений на комп'ютер. Далі підключіть смартфон до комп'ютера і виконайте установку створеної вами теми.