Як встановлювати шрифти на смартфон.

Смартфон представляє собою телефон з функціями комп'ютера. Він підтримує установку програмного забезпечення, роботу в інтернеті та спілкування за допомогою месенджерів. Також в нього можна додати шрифти, щоб змінити зовнішній вигляд меню.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - смартфон.
Інструкція
1
Виконайте додавання шрифтів в смартфон вручну. Підберіть для себе вподобаний кириличний шрифт. Далі вам потрібно з'ясувати кількість і імена шрифтів, що знаходяться в прошивці смартфона. Для цього запустіть менеджер файлів і перейдіть в папку на диску Z:/resource/Fonts. В ній знаходяться файли шрифтів, перепишіть собі їх імена або скопіюйте в текстовий файл.
2
Виконайте заміну шрифтів на смартфоні. Створіть в будь-якій папці папку Fonts, в неї скопіюйте файл шрифту. Далі створіть чотири копії даного файлу, надайте їм різні імена. Далі перейменуйте їх таким чином, щоб вони називалися так само, як і скопійовані шрифти з Z:/resource/Fonts.
3
Для установки шрифту на смартфон через комп'ютер, виконайте аналогічні дії, далі перемістіть папку зі шрифтами в системний каталог Е:/resource/на карті пам'яті. Перезавантажте смартфон, перевірте отриманий результат. Якщо після перезавантаження смартфон не завантажився, це значить встановлено файл шрифту не підходить для нього.
4
Вимкніть телефон, витягніть картку пам'яті, включите смартфон. Дочекайтеся повного завантаження, знову вставте картку пам'яті і видаліть папку Fonts за допомогою менеджера файлів або кабелю в режимі передачі даних. Якщо смартфон завантажився нормально, але результат вас не влаштував, вийміть карту і завантажитеся без неї. Після цього смартфон виконає заміну шрифтів на стандартні, знову підключіть карту і перейменуйте папку Fonts. Перезавантажте смартфон, шрифти заміняться на системні. Операційна система буде завантажувати шрифти з папки Z:/resource/Fonts.
5
Виконайте установку шрифтів на смартфон Nokia, для цього вам знадобиться файл шрифту в форматі * .gdr і файловий менеджер. Скопіюйте файл шрифту в кореневу папку смартфона, азпустіте файловий менеджер, наприклад, FileMan, створіть папку Fonts в папці System. Перемістіть в неї файл шрифта, далі перезавантажте смартфон і перевірте, чи вдалося вам замінити шрифт в смартфоні.