Як прати за знаками.

Багато сучасні програми для роботи з текстами пропонують розширений набір функцій для найбільш швидкого його редагування. MS Office Word на сьогоднішній день є найбільш зручним і затребуваним серед користувачів редактором текстових документів.
Вам знадобиться
  • - MS Office Word.
Інструкція
1
Відкрийте текст, в якому вам потрібно стерти який-небудь фрагмент, в будь-якому редакторі, наприклад, в Microsoft Office Word. Встановіть курсор після знаку, який вам потрібно видалити і натисніть клавішу Backspace. При цьому символи з текстового файлу будуть видалятися по одному.
2
Встановіть курсор на позицію, що передує знакам , що підлягають видаленню. Натисніть клавішу delete потрібну кількість разів, поки не зітруться все не потрібні знаки з тексту.
3
Якщо вам потрібно стерти кілька символів, що йдуть підряд, скористайтеся виділенням не потрібного тексту в редакторі за допомогою лівої кнопки миші і натисніть клавішу Delete або Backspace, тут не буде ніякої принципової різниці. Для видалення і подальшої вставки скористайтеся пунктом меню правої кнопки миші «Вирізати», а потім встановіть курсор на ту позицію, в яку хочете скопіювати текст і натисніть правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Вставити».
4
Якщо вам потрібно видалити з тексту кілька символів, які не перебувають поруч, виділіть за допомогою лівої кнопки миші перший з них, затисніть клавішу Ctrl, виділіть другий, третій і так далі символи. Натисніть Delete або Backspace, для подальшого копіювання після видалення скористайтеся також діями «Вирізати» і «Вставити».
5
Якщо ви хочете видалити будь-які певні символи по всьому тексту, відкрийте його за допомогою редактора Microsoft Office Word. Виберіть пункт меню «Знайти» і в невеликому вікні введіть символ, потрібний для видалення. Після того, як система знайде результати, зітріть їх. Це зручно в тих випадках, коли в тексті містяться небажані слова і символи, що підлягають видаленню, а обсяг інформації занадто великий, щоб виконувати пошук вручну. За таким же принципом відбувається заміна - виберіть цю дію в Word, введіть слово, яке потрібно стерти в першому рядку, а в другій те, яким його потрібно замінити.
Корисна порада
Найчастіше зберігайте прогрес редагування документа.