Як поліпшити якість 3gp.

3gp-відео часто зустрічається з поганим якістю , так як зазвичай джерело такого відео-файлу - камера мобільного пристрою. Сильно поліпшити якість зображення не вийде, так як не вистачить даних вихідного відео-потоку - камери мобільних пристроїв не можуть знімати з достатнім дозволом. Є спеціальна програма під назвою ImTOO 3GP Video Converter, за допомогою якої можна виконати обробку 3gp-файлу.
Вам знадобиться
  • - програма ImTOO 3GP Video Converter;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Завантажте програму ImTOO 3GP Video Converter, знайшовши завантажувальну посилання через пошуковик в інтернеті. Знайти також можна на сайті sortodrom.ru. Встановіть програму на вінчестер комп'ютера. Подібне програмне забезпечення повинне встановлюватися в системний каталог вінчестера. Запустіть додаток, двічі клікнувши по ярлику програми.
2
Відкрийте в програмі 3gp-файл, який потребує редагуванні. Вивчіть функціональні можливості програми, оглянувши пункти меню і вікно налаштувань справа. В розділі Video можна вибрати кодек для кодування відео-потоку, встановити бітрейт, кількість кадрів в секунду та інше. Спробуйте відтворити файли в різних програвачах, щоб порівняти якість відтворення. Можна також спробувати встановити різні версії кодеків.
3
В розділі Audio можна вибрати аудіо-кодек, задати бітрейт для аудіо-потоку, частоту дискретизації і кількість каналів. За допомогою пункту Split ви можете розбити відео на частини, якщо є така необхідність. Експериментуйте з налаштуваннями програми. Можна вибирати різні значення і зберігати їх у різні файли, щоб потім порівняти між собою.
4
Випробуйте кілька відео-кодеків і налаштувань аудіо, щоб вибрати необхідні параметри якості зображення і звуку. Варто випробувати настройки на невеликих файлах, так як обробка відео займе достатньо часу і системних ресурсів комп'ютера. Існують і інші програми для обробки 3gp відео. Ви можете знайти їх і завантажити в інтернеті. Звертайте увагу на те, чи потребує програма в активації і оплаті. Варто також перевіряти файли, що завантажуються антивірусом. Як правило, набагато не можна збільшити якість відео.