Як зробити копію бази 1С.

Програма 1С являє собою цілий комплекс програмного забезпечення, призначеного для ведення кадрового та бухгалтерського обліку підприємства. Зазвичай бази програми зберігають інформацію про співробітників, господарської діяльності фірми не за один рік. Тому необхідно постійно виконувати резервне копіювання баз для того, щоб в разі їх втрати не починати знову інформацію «з нуля».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма 1С Підприємство;
  • - програма-архіватор.
Інструкція
1
Запустіть програму 1С за допомогою ярлика на робочому столі. Далі виберіть опцію «Конфігуратор». Виберіть потрібну базу і клацніть по кнопці «ОК», зайдіть в меню «Адміністрування», виберіть опцію «Зберегти дані». Клацніть по кнопці з трьома крапками, вкажіть шлях до папки, куди необхідно зберегти базу даних 1С. Ім'я папки повинно збігатися з ім'ям бази .
2
Виконайте копіювання бази даних 1С, для цього перейдіть в програму «Провідник», перейдіть до папки, в якій міститься база, клацніть правою кнопкою миші по ній і виберіть пункт "Копіювати". Перейдіть в папку, куди ви хочете зберегти резервну копію бази 1С, вставте туди скопійоване інформацію. Додайте до імені папки дату збереження, щоб впорядкувати дані.
3
Виконайте архівацію бази даних 1С. Для цього запустіть програму-архіватор, наприклад, WinRar. У вікні перейдіть на диск і виберіть каталог, в якому розміщується база даних програми 1С Підприємство. У вікні програми клацніть по кнопці «Додати». Встановіть прапорець в полі «Саморозпаковується», це дозволить вам відкрити даний файл на будь-якому іншому комп'ютері, але якщо випадково разархівіруете його в папці з базою, ви виконаєте її заміну.
4
Далі введіть ім'я архіву, бажано додати до імені папки дату архівування, як і в попередньому кроці. У вас вийде файл з розширенням exe. Він являє собою архівну копію вашої бази даних 1С. Цей файл запишіть на диск, або скопіюйте в папку, де він буде зберігатися. Найкраще зробити лист на свою електронну поштову скриньку з вкладенням даного файлу. Тоді ви зможете отримати доступ до нього з будь-якого комп'ютера, навіть якщо у вас «полетить» жорсткий диск, загубиться флешка або диск.
5
Скористайтеся спеціальними програмами, які виконують автоматичне копіювання файлів, але все одно підстраховувати себе ручним копіюванням, оскільки програми теж можуть давати збої і робити помилки.