Як відновити стандартні настройки в Нокіа. Який код для відновлення стандартних налаштувань на телефоні нокиа 200.

Виконання операції відновлення заводських (стандартних) налаштувань мобільного пристрою Nokia різних моделей може відрізнятися незначними деталями, але підпорядковується одному алгоритму дій: відновлення виконується засобами системи і не вимагає використання додаткових додатків.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню пристрою і перейдіть в пункт «Параметри» для виконання операції відновлення стандартних (заводських) налаштувань свого телефону.
2
Оберіть розділ «Відновлення стандартних налаштувань». Можливі назви: - «Скидання налаштувань пристрою»; - «Відновлення заводських налаштувань»; - «Відновлення стандартних налаштувань».
3
Вкажіть пункт «Відновити лише установки» для повернення до стандартних характеристикам телефону зі збереженням існуючих персональних даних, повідомлень і медіафайлів (можливий варіант команди: «Лише установки»).
4
Використовуйте команду «Відновити все» для повного видалення всієї інформації, що зберігається у пристрої, і відновлення стану заводських налаштувань.
5
Вкажіть код блокування пристрою перед проведенням операції відновлення. Вкажіть використовується за умовчанням код 12345, якщо він не зазнавав змін і введіть своє значення, якщо код блокування був змінений.
6
Неможливість введення потрібного коду призведе до необхідності звернення в центр обслуговування Nokia Care.
7
Скористайтеся введенням спеціального коду * # 7780 # для здійснення альтернативного методу відновлення стандартних налаштувань мобільного пристрою або введіть значення * # 7370 # для повного очищення всіх даних і видалення мультимедійних файлів з відновленням заводських налаштувань телефону.
8
Не забудьте витягти карту пам'яті перед проведенням операції відновлення, оскільки в іншому випадку буде видалена вся інформація, а сама карта буде заблокована.
Корисна порада
Збережіть в будь-якому зручному місці кілька базових кодів для виконання таких операцій: - * # 0000 # - визначення номера прошивки пристрою; - * # 06 # - визначення 15-значного номера IMEI пристрою; - * # 2820 # - унікальний Bluetooth-адресу пристрою; - * 3370 # - поліпшення якості звуку; - * # 92702689 # - вхід в сервісне меню пристрою.
Як правило, стандартні настройки повертаються досить просто: вибором функції «Встановити настройки за замовчуванням». Але коли мова заходить про відновлення налаштувань реєстру, можуть виникнути труднощі. Відновити реєстр після його неписьменної очищення дуже складно. Будь-які операції мають звичайно малий успіх, а відкат системи назад не завжди успішний. У більшості випадків доводиться встановлювати заново операційну систему.
Вам знадобиться
  • CCleaner, установочні диски з операційною системою
Інструкція
1
Виконайте відновлення реєстру до чистки прямо в програмі CCleaner.
2
Знайдіть у документах файл віддалених гілок реєстру з назвою сс_20091224_184251.reg (цифри позначають період видалення). Правою кнопкою миші виконайте злиття з підтвердженням прав Адміністратора, попередньо зберігши файли на зовнішній носій.
3
За відсутності позитивного результату виконайте відновлення системи. Для цього поверніться на ту тимчасову точку, яка є більш ранньої, ніж момент чистки. Операцію виконуйте відкриваючи опції All Programs - Accessories - System Tolls - System Restore.
4
Якщо результат виявився нульовим, переустановите операційну систему, використовуючи інсталяційний диск.
Зверніть увагу
Не слід братися за автоматичну чистку реєстру програмою CCleaner, не маючи при цьому потрібних знань і належного досвіду. Втрата даних деколи непоправна, тому доводиться робити переустановку операційної системи.
Корисна порада
Спробуйте працювати в безпечному режимі. Через Пуск виконати regedit. Знайти Win.exe і видалити зайві ссилкі.Можно спробувати виконати msconfig - Автозавантаження. У цьому випадку відключаються всі служби MS. Потім підключаються по одній, щоразу з перезавантаженням комп'ютера.