Як закріпити люверси.

Термін «люверс» став відомий завдяки вітрильного справі. Цей отвір у вітрилі для протягування елементів такелажу, посилене металевим кільцем. В даний час використовуються люверси досить широко. Крім практичного, люверс може мати і декоративне значення. Приміром, служити в якості прикраси текстильних виробів.
Вам знадобиться
  • Тканина, олівець або крейда, голка, ножиці.
Інструкція
1
Існують люверси , з установкою яких можна впоратися без спеціальних пристосувань в домашніх умовах. Виберіть колір, який найбільше підійде для вашого виробу. Також визначтеся з розмірами і кількістю люверсів.
2
Люверс складається з двох деталей - кілець. Роз'єднаєте їх. Зверніть увагу на те, що на внутрішніх частинах кілець є деталі кріплення, які замикаються між собою при з'єднанні.
3
На тканини, з лицьового боку, зробіть позначку на тому місці, де припускаєте закріпити люверс. Для цього за допомогою олівця або крейди накресліть хрестик, центральна точка якого буде центром кола люверса.
4
В точку перетину вставте голку і проткніть нею всю товщину матеріалу, тим самим ви отримаєте розмітку на виворітній стороні. Переверніть виріб виворітного стороною вгору. Дістаньте голку, а місце проколу відзначте олівцем.
5
Покладіть на виріб одну «половинку» люверса. Притримуючи деталь рукою, обрисуйте внутрішній діаметр кільця олівцем. Зовнішній діаметр відзначте легкими штрихами так, щоб згодом вони не були помітні.
6
Накресліть між двома отриманими колами середню окружність. Вона і буде основною. Проріжте невеликий отвір в місці, зазначеному хрестиком. Акуратно виріжте тканину гострими ножицями по основній (середньої) кола. Не турбуйтеся, якщо на місцях зрізу тканину куйовдиться, кільця люверсів заховають всі недоліки.
7
Переверніть виріб на інший бік. Підкладіть одне з кілець люверса під тканину в призначене місце, тобто під вирізаний круг. Візьміть другу частину люверса і Наставте її на вирізаний круг так, щоб збіглися деталі кріплення. Надавите посильніше, щоб деталі кріплення щільно зімкнулися. Готово - помилуйтеся результатом.