Як вибрати соняшникову олію.

Нерафінована або рафінована, гидратированное, нейтралізовані, виморожена, азотированного і вибілене. У характеристиках соняшникової олії можна заплутатися. Вибрати єдино вірний для себе продукт неважко, якщо знати властивості масла з тими чи іншими характеристиками.
Інструкція
1
В магазині масло продається або рафінована або нерафінована. Виберіть якесь одне з них, відповідне саме вам. Придивіться до кольору масел, візуально рафінована соняшникова має прозорий світло-золотистий колір, а нерафінована - темніший відтінок і яскраво виражений запах. На рафінованій олії випікайте і смажте, бо воно не розбризкується, не пахне і не гірчить. Рафінована масло можете зберігати тривалий час, в ньому не утворюється осад, на відміну від нерафінованої.
2
Вибирайте гидратированное масло . Під час цієї процедури масло позбавляють від різного роду сполук, що псують смакові якості масла.
3
Якщо бажаєте, щоб масло НЕ пінилося і не темніло при смаженні, а також не містило метал, пестициди та жирні кислоти, беріть нейтралізовані соняшникова масло .
4
Коли в будинку є дитина, рекомендується купувати виморожена масло , воно також ідеально підходить і для дієтичного меню. Таке масло не втрачає свій колір і не дає осаду навіть при 0 градусів, в той час час як рафінована масло починає втрачати свій колір і якість вже при 4 градусах тепла.
5
Чи припускаєте, що ваше масло буде дуже повільно витрачатися і, як наслідок, довгостроково зберігається? Тоді вам підійде азотированного масло . Процес азотування продовжує терміни зберігання, не на шкоду поживним речовинам і вітамінам, а бульбашки, які є своєрідним бар'єром для проникнення повітря в масло , не дають йому окислюватися.
6
Знайдіть на полиці магазину масло , що відрізняється своєю білизною. Це осветленное масло . Таке масло адаптовано для смаження, його не тільки висвітлили, а й очистили від домішок, що містяться в олії спочатку.
7
І, нарешті, дезодорована масло вибирайте, якщо не любите специфічний запах масла при смаженні. Протилежне йому - недезодорірованное.
Корисна порада
Смажте на рафінованій олії, а салати заправляйте нерафінованою, в ньому більше вітамінів. Овочі соліть до того, як влили масло. Сіль в маслі розчиняється.