Як очистити підлогу від фарби. очистка дерев'яної підлоги від фарби.

Очищення статі від лакофарбового покриття - процес довгий, трудомісткий, але необхідний. Для того щоб якісно пофарбувати підлогу потрібно повністю видалити стару фарбу. Інакше, через дуже короткий час, покриття почне відшаровуватися. Так як же очистити підлогу від старої фарби? На сьогоднішній день існують два основних методи вирішення цієї проблеми-термічний і хімічний.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - будівельний фен;
  • - смивка або розчинник;
  • - кисть з натуральною щетиною;
  • - фанера або щільний картон.
Інструкція
1
Хімічний метод видалення фарби з поверхні статі увазі використання різних змивів і розчинників. Закрийте поверхні стіни і двері, що знаходяться в безпосередній близькості від статі . Для цього можна використовувати щільний картон або фанеру.
2
Уважно вивчіть інструкцію по застосуванню обраного вами кошти. Переконайтеся в тому, що воно підходить для видалення даного виду фарби і не агресивно до матеріалу підлогового покриття.
3
Акуратно нанесіть розчинник на невелику ділянку статі за допомогою кисті або шпателя. Залиште на час, рекомендований виробником. Видаліть стару фарбу, використовуючи скребок або шпатель.
4
Тепловий метод видалення фарби пред статі Гаета наявність спеціального обладнання - термопистолета. Цей спосіб зазвичай використовується для дерев'яних підлог. Увімкніть будівельний фен і направте струмінь гарячого повітря на оброблювану поверхню. Тримайте фен на відстані 35-50 см від статі . Прогрівайте невеликі ділянки. Не затримуйте фен на одному місці протягом тривалого часу - поверхня дерев'яного статі може обвуглитися. Дочекайтеся поки фарба прогріється і почне міхур. Видаліть відшарувалася фарбу за допомогою металевого шпателя.
5
Слід врахувати, що застосовувати будівельний фен в безпосередній близькості від скла, шпалер і електропроводки необхідно з великою обережністю. Для запобігання загоряння рекомендується загородити легкозаймисті предмети листами фанери. В процесі роботи сопло фена може значно нагріватися. Зашпаклюйте оброблену поверхню статі . Ретельно просушіть і обробіть грунтовкою.
6
Незалежно від того, який метод видалення старої фарби ви вибрали, під час роботи необхідно дотримуватись заходів безпеки. Не використовуйте інструменти, що мають пластмасові деталі. Одягніть захисні окуляри, рукавички і респіратор. Тримайте обличчя до оброблюваної поверхні. Періодично провітрюйте приміщення.