Як повісити шафку. навішування шаф на металеву рейку на стіну з фартухом.

Навісні шафки є зручною і практичною меблями. Вони кріпляться на стіни і, завдяки цьому, дозволяють значно економити простір. Напевно, немає жодної кухні, що не обладнаної навісними шафами тієї чи іншої модифікації. Як же повісити шафку своїми руками?
Вам знадобиться
  • - перфоратор;
  • - будівельний рівень;
  • - молоток;
  • - рулетка;
  • - шурупи;
  • - викрутка;
  • - дюбелі.
Інструкція
1
Оберіть механізм навішування. Для кріплення навісних шаф рекомендуються використовувати спеціальну конструкцію, що складається з навішування з гаком і монтажною планки. Даний механізм може істотно полегшити роботу по монтажу. Навішування монтується на внутрішній стінці шафи таким чином, щоб гак злегка виходив із задньої стінки. Монтажна планка кріпиться до стіни. Дана конструкція має регулювальні гвинти, що дозволяють скорегувати положення шафи.
2
Зверніть увагу на конструкцію задньої стінки вашого шафки. Якщо оргалит прибитий цвяхами, то необхідно навісити шафу таким чином, щоб його дно злегка заходило на кухонний фартух. Це забезпечить щільне прилягання шафки до стене.Еслі оргалит вставлений в спеціальні пази, то можливий монтаж як в стик з кухонним фартухом, так і внахлест.
3
Встановіть гак навішування в середнє положення за допомогою регулювальних гвинтів. Прикріпіть навішування до внутрішніх стінок шафи.
4
Визначте висоту кріплення шафки. Слід знати, що стандартна висота навішування становить 55-60 см над поверхнею стільниці. Однак при необхідності ця відстань може бути трохи зменшено або збільшено.
5
Нанесіть на стіну розмітку для кріплення монтажної планки. Слід врахувати, що навісна планка розташовується нижче верхнього краю шафки. Тому необхідно прокреслити дві лінії. Перша повинна відповідати верхньому краю монтажної планки. Друга - верху шафки. Використовуйте будівельний рівень для перевірки горизонтальності.
6
Просвердлите кріпильні отвори за допомогою перфоратора. Встановіть в отвори дюбелі і закріпіть навісну планку на стіні.
7
Підвісьте шафка на монтажну рейку, зачепивши його за допомогою гаків.
8
Вирівняйте шафа за рівнем, використовуючи регулювальні гвинти.