Як зняти біль у вусі у дитини. Як прибрати вушну біль.

Біль у вухах у дитини може з'явитися після купання, при попаданні чужорідного тіла, але, головним чином, при початку простудного захворювання. Евстахиева труба у дітей широка і коротка, тому інфекція в носі або носоглотці легко переходить на порожнину середнього вуха. Батькам треба завжди знати, якими способами можна зняти біль у вусі дитини.
Вам знадобиться
  • - Борний спирт;
  • - вата;
  • - компрессная папір або плівка;
  • - отипакс або отинум;
  • - судинозвужувальні краплі в ніс.
Інструкція
1
Зверніться при виникненні болю у вухах у дітей до лікаря і повністю виконуйте всі його рекомендації. Педіатр або лор огляне дитину і призначить лікування. Гострий отит в більшості випадків добре піддається консервативному лікуванню антибіотиками з одночасним лікуванням носоглотки і застосуванням вушних крапель.
2
Лікуйте нежить у дитини, так як він є основною причиною виникнення дитячого отиту. Намагайтеся не закопувати дитині вушні краплі до огляду лікаря, щоб не "змастити" істинну картину захворювання. До того ж, у малюка може бути пошкоджена барабанна перетинка, в цьому випадку краплі потраплять в порожнину середнього вуха і можуть викликати ураження слухового нерва. Лікар визначить цілісність барабанної перетинки.
3
Якщо швидка медична допомога з якої-небудь причини недоступна, постарайтеся зменшити біль, який відчуває дитина. Закапайте в ніс малюкові судинозвужувальні краплі - нафтизин, називин, ксилен. Вони зменшують виділення з носа і покращують прохідність слухової труби.
4
Можна вставити в вушка ватні тампони, змочені трохи підігрітим борним спиртом. Якщо ні гнійних виділень, закапайте кілька крапель отипакс або отинум. Їх потрібно обов'язково підігріти до 36 ° С. Для цього поставте флакон на декілька секунд в гарячу воду, а потім перевірте ступінь нагрівання, крапнувши ліки на внутрішню сторону ліктьового згину. Коли закопуєте ліки, відтягніть вушну раковину назад і догори, щоб випрямити слуховий прохід.
5
Зробіть зігріваючий компрес на вухо дитині, він допоможе зменшити біль. Змастіть шкіру навколо вуха вазеліновим маслом, змочіть в теплій горілці або борному спирті тканину, відіжміть і покладіть її навколо вушної раковини. Зручно використовувати серветку з вирізаним отвором для вуха. Зверху накладіть поліетиленову плівку або спеціальну компресним папір, потім шар вати і прібінтуйте до голови. Тримайте компрес одну-дві години. Бажано проводити цю процедуру двічі на день, до зникнення больових відчуттів. Можна дати дитині знеболююче - парацетамол, ібуфрен в дитячій дозуванні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fgiUYb0xPik
Корисна порада
Пам'ятайте, що дитині при гострому отиті необхідна допомога лікаря, як би далеко він від вас не знаходився.