Як відкрити висячий замок.

Висячі замки, особливо що знаходяться весь час під відкритим небом і які відчувають на собі вплив атмосферних опадів, можуть підносити досить неприємні сюрпризи. Щоб в самий невідповідний момент не опинитися заручником власного ж запірного пристрою, потрібно засвоїти декілька способів відкривати замок , коли він виявляється несправний.
Вам знадобиться
  • -трохи водопровідної води;
  • -аерозольная проникаюча мастило для замків;
  • -трохи соняшникової олії.
Інструкція
1
Вставте ключ в свердловину замку і спробуйте злегка провернути його за годинниковою стрілкою і проти неї, не вдаючись до сили. При цьому притримуйте замок рукою, зафіксуйте його в нерухомому положенні. Якщо це не дає жодних результатів, не намагайтеся багаторазово повторювати ті ж рухи, підвищуючи силу і інтенсивність натиску - без допоміжних засобів ви навряд чи чогось досягнете.
2
Наберіть для початку звичайної водопровідної води в будь-яку вільну ємність і полийте на "неслухняний" замок . Якщо справа відбувається в холодну пору року, то дощова вода, затерплу в нього, просто могла замерзнути під впливом наступили морозів, скувавши тим самим механізм замка. Краще, якщо вода буде гарячою, але досить може бути і простий води з-під крана, яку ви можете швидко набрати у себе в будинку або квартирі.
3
Скористайтеся аерозольної мастилом, якщо і після відтавання висячий замок відмовляється йти на всякий компроміс з вами. Направте трубочку, через яку подається мастило, в його свердловину, і кілька разів натисніть на аерозольний балончик. Ефект від цього повинен послідувати моментально - навіть старі і сильно заіржавілі замки швидко "оживають" після обробки їх проникаючої мастилом.
4
Не зневіряйтеся, якщо в потрібний момент спеціалізованої мастила для замків у вас в будинку не виявилося. Виконати її функцію, хоча, можливо, і не настільки ефективно, може соняшникова олія. Влийте акуратно невелика його кількість в свердловину замку і спробуйте відкрити "неслухняний" замок знову. Цілком можливо, що вам це легко вдасться, і вдаватися до допомоги болгарки, залишеної на самий крайній випадок, все-таки не доведеться.
Корисна порада
Не намагайтеся "перемогти" замок силою - від цього його може заклинити ще сильніше - краще відразу скористайтеся допоміжними засобами, які завжди є під рукою.