Як налаштувати домашній інтернет.

Ви уклали з одним з інтернет-провайдерів договір на надання послуг, але з якоїсь причини майстер не налаштував сам підключення? Або ви переустановили операційну систему, і всі ваші готові налаштовані мережеві підключення віддалилися і потрібно створювати нове? Налаштувати самому нове підключення зовсім не складно. Головне - це мати активне підключення до мережі інтернет через високошвидкісний кабель або інше джерело зв'язку. Процес створення підключення на всіх ОС приблизно однаковий, давайте розберемо алгоритм на прикладі системи Windows XP.
Інструкція
1
Перш за все, відкрийте «Панель управління» (через меню «Пуск» або через «Мій комп'ютер»).
2
Виберіть в «Панелі управління» значок «Мережеві підключення». Відкрийте їх.
3
Тепер знайдіть небудь групу «ЛВС» або «Високошвидкісне підключення до Інтернет». В групі ЛВС або «Високошвидкісне підключення до Інтернет» виберіть «Підключення по локальній мережі». Клацніть по цьому значку правою кнопкою миші і в меню виберіть «Властивості».
4
Повинно з'явитися діалогове вікно пункту «Підключення по локальній мережі» - «Властивості». В цьому діалоговому вікні знайдіть список «Компоненти, що використовуються цим підключенням». В цьому списку зніміть галочку напроти пункту «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Після цього натисніть кнопку «ОК».
5
В папці «Мережні підключення» знайдіть групу «Майстер». В групі «Майстер» виберіть «Майстер мережевих підключень», запустіть його подвійним клацанням миші. Натисніть кнопочку "Далі".
6
У діалоговому вікні виберіть пункт «Підключити до Інтернету». Знову натисніть «Далі».
7
У наступному діалоговому вікні виберіть пункт «Встановити підключення вручну». Натисніть «Далі».
8
У наступному діалоговому вікні виберіть пункт «Через високошвидкісне підключення, запитуюча ім'я користувача та пароль», натисніть «Далі».
9
Тепер в діалоговому вікні в біле поле введіть ім'я постачальника послуг. Натисніть «Далі».
10
У наступному діалоговому вікні є декілька вільних полів. В поле «Ім'я користувача» введіть ім'я користувача, а в полі «Пароль» - пароль, які вам повинен був надати провайдер. Пароль потрібно ввести двічі - ще раз в поле «Підтвердження». Натисніть «Далі».
11
У діалоговому вікні натисніть «Підключення». Якщо всі операції були пророблені правильно, то в правому нижньому кутку з'явиться повідомлення на білому фоні про те, що підключення активно.