Як побудувати човен склопластик.

Сьогодні на російському ринку немає недоліку в плаваючих засобах. До послуг покупців все - від простеньких гумових човнів до розкішних яхт вартістю в кілька мільйонів доларів. Однак бажання володіти заповітної човном не повинно обмежуватися одними лише фінансовими можливостями. Приміром, її можна зробити самому із звичайного склопластику .
Вам знадобиться
  • стекломатеріал, поліефірна смола, кисті, валики, наждачний папір, шліфувальна машинка, дриль, ножиці, пилосос і шприци для затверджувача.
Інструкція
1
Почати слід з проекту. Якщо самому таке завдання не під силу, не засмучуйтеся, оскільки є інтернет і старий добрий журнал «Катери і яхти». Вже там ви знайдете все, що вашій душі завгодно. Отже, проект під рукою, можна починати. Оскільки надалі доведеться мати справу з токсичними хімічними речовинами, краще споруду виробляти на вулиці. Щоб ваше дітище НЕ намокли від непередбаченого дощу, рекомендується спорудити над вашої домашньої верф'ю невеликий навіс.
2
Мабуть, найскладніший і трудомісткий етап виготовлення склопластикової човна - створення матриці. Почніть з виготовлення каркаса і закріплення на ньому шпангоутів. На шпангоути наживляти фанерні борта. При цьому особливу увагу приділіть носовій частині матриці і краях бортів, на виготовлення яких краще використовувати 12-міліметрову фанеру.
3
Нарощені борти ретельно обробіть наждачкою, оскільки від цього залежатиме поверхню майбутньої човна. Для шпаклівки матриці можете використовувати поліефірную шпаклівку. Не шкодуйте зусиль на ретельне вирівнювання поверхні матриці.
4
Не забудьте про дуже важливу деталь човна - кіль. Зробіть його спочатку з дерева, а потім покрийте поліефірної смолою. Поверхня доведіть до ідеального стану за допомогою шліфувальної машинки.
5
Тепер можете приступати до нанесення стекломатеріала на борту. По ходу роботи вбудовуєте ніпелі, необхідні для відділення човна від матриці і виготовляєте сидіння. Після цього намажте матрицю в 4 шари розділовим воском, почекайте, щоб він висох, і нанесіть гелькоут.
6
Корпус човна складатиметься з п'яти шарів стекломатеріала, що додасть йому жорсткість і міцність. Зайві шматки обрізаєте ножицями і приклеюєте на місце сидіння. Вам залишається зовсім небагато - прикрутити кочети, відшліфувати борта і при бажанні пофарбувати. Щасливого плавання!
Склопластик з кожним днем ставати все популярнішим. Його використовують під час виробництва човнів, автомобілів, аксесуарів, вікон і т.п. Він має низку переваг. Крім того, його не так складно виготовити самому.
Вам знадобиться
  • стекломата, склотканина, затверджувач, поліефірна смола, каталізатор, матричний гелькоат, віск.
Інструкція
1
Макет. Без нього можна обійтися, але ви обов'язково втратите в якості. Використовуйте замість макета розпірки, на які потім кладете склотканина. Макет можете зробити з таких матеріалів - пінопласту, пластиліну, фанери і т.д. Макет обов'язково повинен бути гладким і в точності повторювати потрібну вам деталь.
2
Виготовте матрицю. Згідно технології, вам необхідно повністю покрити макет шаром воску і відполірувати його. Після цього на його поверхню наносите матричний гелькоат. Він більш густий, наносити необхідно тонким шаром, так він набагато легше лягає, ніж звичайний. Отримана основа з гелькоата дає можливість домогтися ідеальної поверхні матриці. Наносите його вручну спеціальним розпилювачем або пензлем. Гелькоат допомагає сформувати зовнішню поверхню вироби з склопластику.
3
Виготовте склопластик. З самого початку укладіть в виготовлену матрицю розкроєні скляний матеріал: стекломата, склотканина або інший тип наповнювача. Вибирайте його, виходячи з вимог, які пред'являються до майбутнього виробу зі склопластику. Після цього, використовуючи кисть або м'який валик, склотканина або стекломата просочіть сполучною сумішшю - затверджувач або поліефірна смола. Взагалі-то, склопластик - це спеціальний композитний матеріал, який складається з затверджувача, поліефірної смоли, стекломата або склотканини.
4
Прикатка. Це останній етап. Прікатайте ламінат (Не отверділий склопластик) жорстким валиком. Мета - потрібно повністю видалити з нього бульбашки повітря. Після затвердіння виймайте готовий виріб з форми. Піддайте його спеціальною механообработке: обріжте облой - Затверділа поліефірна смола або надлишки склопластику по краях виробу. Якщо потрібно, висвердлите отвори.
Корисна порада
Смола може дуже швидко застигати або взагалі не застигати. Щоб цього уникнути, ви повинні правильно розрахувати баланс смоли і каталізатора. Якщо швидко застигає - багато каталізатора, що не застигає - багато смоли.