Як провести веселі старти. Як провести новий рік 2011.

Змагання по типу веселих стартів користуються великою любов'ю дітей і дорослих. Щоб цей захід пройшов цікаво і захоплююче, до нього потрібно серйозно підготуватися. Як провести веселі старти ?
Інструкція
1
Розробіть план заходу. У ньому докладно розпишіть не тільки етапи, а й церемонії відкриття, закриття та нагородження переможців. Подумайте над ідеєю веселих стартів. Будуть вони присвячені якого-небудь свята, датою чи ні? Щоб спортивне свято вийшов незабутнім, необхідно прикрасити зал або стадіон кулями, плакатами або атрибутами того торжества, до якого веселі старти приурочені.
2
Складіть список учасників або прикиньте їх ймовірна кількість. Залежно від того, який у вас вийде склад команд, підберіть естафети. Веселі старти можна проводити для дитячих, дорослих, змішаних і сімейних команд. Якщо ви виберіть два останні варіанти, постарайтеся придумати такі естафети, які буде цікаві всім віковим категоріям. Продумайте, яким чином підраховуватимуться результати етапів, штрафні бали.
3
Придбайте спортивний інвентар, який знадобиться під час естафет - м'ячі, скакалки, надувні кулі, обручі, мішки і т.д. Попередньо обов'язково порахуйте, скільки вам його буде потрібно. Той інвентар, який легко зіпсувати, наприклад, повітряні кулі, купуйте із запасом.
4
Вирішіть, якими подарунками та дипломами ви будете нагороджувати переможців, чи потрібні заохочувальні призи, чи будуть відзначатися команди вболівальників. Дуже часто під час веселих стартів учасникам потрібно можливість підкріпитися - випити води або з'їсти щось. Для цього можна організувати спеціальний стіл або роздати кожному пакети з питвом та їжею.
5
Підберіть музичний супровід свята. Найкраще підійдуть впізнавані композиції з мультиків та дитячих фільмів. Щоб урізноманітнити свято, запросіть циркових артистів або танцюристів, які покажуть учасникам кілька номерів в той час, коли журі буде підводити підсумки.
6
Розподіліть ролі ведучого, помічників, суддів, відповідальних за інвентар, концертну програму та музичний супровід. Краще, якщо кожен буде відповідати за щось одне, інакше плутанини не уникнути.
7
Зберіть помічників і проведіть прогін веселих стартів. Це потрібно для визначення часу, який займуть естафети. Також ви зможете побачити всі погрішності, які ви могли допустити при плануванні, і наочно побачити свої ролі. Наприклад, якась естафета може виявитися занадто складною або тривалої за часом. Прогін так само допоможе зрозуміти, чи весь необхідний інвентар придбаний.
Ви зібралися запросити в гості друзів, склали святкове меню, подумали про сервіровці столу і те, як розмістити гостей за столом. Але це ще не все, що потрібно зробити, щоб про ваш вечорі залишилися яскраві враження. Чогось явно не вистачає. Звичайно, кумедних моментів і веселих конкурсів.
Інструкція
1
Підготуйте програму заздалегідь і подумайте про те, на кого ви зможете розраховувати на вашому святі, хто зможе вам активно допомагати і брати участь у вашому сценарії і в ваших конкурсах.
2
Подбайте про призи, невеликих сувенірах для переможців та учасників вашої конкурсної програми. Підготуйте реквізит для конкурсів. Випишіть собі на аркуші все, чим потрібно запастися: елементи костюмів, предмети, музичний супровід.
3
Начините з нескладних «разогревающих» конкурсів: наприклад, жартівливих відповідей на питання, при цьому комічна ситуація створюється, коли відповіді не потрапляють в тему питання. Для цього можна заздалегідь написати питання і відповіді на маленьких папірцях, скласти та вкласти в дві коробочки.
4
Дуже весело проходить забава «Чарівник, що вміє читати думки». Нарядите кого-небудь в костюм чарівника. Йому потрібно буде тільки підходити до людини, водити у нього над головою руками, зображуючи читання думок. А ви включаєте різні музичні уривки. Для цього підберіть невеликі епізоди з пісень і запишіть їх на диск або флешку. Наприклад, «А я такий холодний, як айсберг в океані ...» та інші.
5
Проведіть конкурс «Кнопочки». Нехай учасники утворюють пари: чоловік, жінка. Чоловіки сідають на стільці - вони кнопочки, а жінки встають за спину у чоловіків. Ведучий задає нескладні питання, а жінки відповідають на них. Але справа вся в тому, що право дати відповідь жінка отримує тільки тоді, коли вона перша натисне на «кнопочку» - голову свого партнера, а той не видасть характерний звук - «пік» або «Дзинь». Відповідає та пара, яка "продзвеніла" першої.
6
Використовуйте акторські таланти ваших гостей - зіграйте міні-спектакль. Роздайте листочки з вказаною роллю. Ведучий читає текст, а герої пантомімою зображують його або можуть додатково вимовляти якісь фрази.
7
Організуйте танцювальні конкурси. Адже дорослим людям так мало надається можливості потанцювати. Підготуйте музику різних стилів: хіп-хоп, диско, вальс, танго, ламбада. Нехай гості зобразять танець в потрібному стилі.
8
Весело проходить конкурс з переодяганням. Запропонуйте парам віддалитися в різні приміщення та спробувати надіти на себе одяг один одного. Ефект може вийти вельми несподіваний, але точно дуже веселий.