Як підключити супутниковий інтернет.

Зараз існує безліч різних способів і можливостей для виходу в мережу, один з таких варіантів - підключення супутникового інтернету. Якщо ви вирішили встановити на свій комп'ютер супутниковий інтернет і не хочете зайвих витрат на роботу майстра, спробуйте налагодити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - Кабель
  • - Тарілка діаметром 90-120 см
  • - Кронштейн
  • - Конвертор
  • - DVB-карта
  • - Термоусадка
  • - Анкера
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас є все необхідне обладнання.
2
Тепер налаштуйте наземний канал. Вам знадобляться DialUp, GPRS або який-небудь інший вид підключення. Дізнайтеся у свого провайдера або оператора, як потрібно налаштовувати наземний канал.
3
Тепер приступайте до установки DVB-карти. Встановіть її на будь-який вільний слот PCI. Краще встановіть її якнайдалі від TV-тюннер, якщо він є у вас, щоб він не створював ніяких перешкод.
4
С DVB-картою в комплекті повинен йти інсталяційний диск. Вставте його і встановіть з нього драйвер для карти. На вашому комп'ютері DVB-карта повинна визначитися як нове мережеве пристрій.
5
Після того, як ви встановите драйвер, в треї, який знаходиться в правому нижньому кутку біля годинника, повинен з'явитися червоний значок. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть Setup4PC.
6
Відкриється вікно. У ньому виберіть Add і впишіть туди ім'я супутника Euteslat W6. Всі інші параметри залиште так, як є, без всяких змін. Натисніть кнопку ОК, щоб підтвердити вибір.
7
Тепер внесіть новий транспондер. Для обраного нами супутника Euteslat W6 виберіть транспондер 11345, швидкість - 28782, поляризацію H (що значить Horizontal). Якщо ваша супутникова антена правильно налаштована, то повинна з'явитися смуга рівня сигналу (або Signal Quality). Тепер ми закінчили настройку транспондера. Натисніть спочатку кнопку ОК, потім кнопку Cloze.
8
Щоб налаштувати проксі-підключення, в вікні Setup4PC виберіть кнопку Data Servises. Повинно відкритися вікно. В цьому вікні виберіть ім'я провайдера, для цього натисніть Add, а потім впишіть потрібне ім'я.
9
У вікні транспондера, яке знаходиться праворуч, виберіть кнопку Add, наберіть у вікні той транспондер, в якому ви вибирали потрібні частоти. Впишіть ім'я для відображення в треї, натисніть ОК.
10
Потім впишіть PID List - в віконечку введіть 1024, натисніть кнопку Insert. Натисніть ОК, а потім Close.
11
Зайдіть в меню Пуск - Настройка - Мережеві підключення. Зайдіть в Властивості. Виберіть вкладку Загальні, виберіть в ній протокол TCP/IP, натисніть кнопку Властивості. Наберіть потрібний ip адресу. Макса підмережі - 225.225.225.0. Натисніть ОК.
12
Скачайте програму GlobaX, встановіть її, запустіть і виставте ось такі настройки: [server] port = 2001log = client.log [remote] name = globaxserver = (йде в комплекті з картою) login = (йде в комплекті з картою) passwd = (йде в комплекті з картою) speed_in = 100000speed_out = 4096mtu = 1500mru = 1500 [local] remote = globaxport = 127.0.0.1:3128service_int = 0 [local] remote = globaxport = 127.0.0.1:1080service_int = 2Сохраніте і закрийте документ.
13
Підключіться до інтернету. Все, на цьому настройка закінчена.
Корисна порада
як підключити супутниковий інтернет, підключення супутникового інтернету