Як чистити хутро бобра.

Шуба з хутра бобра дуже тепла, міцна, носиться не менш 18 сезонів, не боїться вологи, при намоканні стає більш пухнастою і красивою. У торгівлі представлено кілька варіантів хутра - стрижений, полноволосие і вищипаний. Також вироби мають різну кольорову гаму від чистого білого до насиченого чорного кольору. Будь хутро після сезону шкарпетки потребує чищення та догляду.
Вам знадобиться
  • - чистий річковий пісок;
  • - висівки;
  • - манка;
  • - медичний спирт;
  • - перекис водню;
  • - нашатирний спирт;
  • - щітка;
  • - губка;
  • - прут;
  • - гребінець .
Інструкція
1
Щоб почистити стрижене хутро бобра, просушіть виріб в тіні під навісом протягом доби. Вибийте хутро прутиком. Покладіть на рівну поверхню, посипте теплим чистим річковим піском, чистите за допомогою долоні поперек вовни. Також поперек вовни проводите чищення вищипаного хутра .
2
полноволосие хутро чистите точно таким же способом, але проводите долонею вздовж вовни.
3
Замість піску використовуйте для чищення хутра бобра висівки або манну крупу. Підігрійте висівки або манку, посипте хутро, проводите чищення таким же способом, як з використанням піску. Після того, як ви очистили хутро, струсіть виріб, помістіть під навіс, просушіть протягом 24 годин, помістіть в мішок для зберігання, додайте в мішок засіб проти молі, застебніть блискавку, але не щільно, щоб поступало повітря, помістіть в шафу або в гардеробну кімнату для зберігання.
4
Якщо на шубі сильно забруднені комір і манжети або є жирні плями, очищайте їх за допомогою ватного диска, змоченого медичним спиртом. Кілька разів міняйте диск, щоразу зволожуйте його рясно спиртом, поки всі забруднення не відчистити.
5
Крім зазначеного способу використовуйте для видалення жирних плям суміш нашатирного спирту і солі. Для цього змішайте інгредієнти в рівних пропорціях, нанесіть на жирні плями, залиште на 20 хвилин, очистіть щіткою, протріть вологою губкою, розчешіть хутро, помістіть під навіс для просушки.
6
Очищайте світлий хутро, який придбав жовтуватий або сіруватий відтінок за допомогою перекису водню. Для цього змочіть губку 3% перекисом, протріть хутро кілька разів, розчешіть хутро щіткою, помістіть під навіс для просушки.
Зверніть увагу
Зберігайте вироби з хутра бобра в полотняних або плащових мішках. Ніколи не використовуйте целофанові мішки і не застібайте щільно, так як при зберіганні хутро повинен мати доступ повітря.
Корисна порада
Замість домашньої чищення ви завжди можете скористатися послугами хімчистки, де вам дадуть гарантію, що хутро буде ідеально чистий, а виріб не дасть усадку і не злиняє.