Як заправити швейну машинку.

Правильно заправлена швейна машина - половина успіху всього пошиття, так часто говорять молоді швачки. У цьому є якась частка істини, адже від того як лягає строчка, не петляє і не тягне, залежить і зовнішній вигляд виробу. До того ж, невірно заправлена нитка просто не дасть шити на машинці.

Інструкція
1

Заправка верхньої нитки. Котушку поставте на бабінодержатель і простягніть нитку до бабінонаправітеля. Зверніть увагу, нитка повинна легко проходити між кільцями.

2

Від бабінонаправітеля нитка простягніть і заправте в отвір нітенаправітеля, розташованого на рукаві машинки.

3
Далі нитку пропустіть по жолобу за фронтової дошкою, підбиваючи її до регулятора натягу верхньої нитки . Тут необхідно завести її між шайбами регулятора натягу і за кінець компенсаційної пружини, а потім завести за гачок нітенаправітеля.
4
Після цих операцій нитку пропустіть крізь горизонтальний нітенаправітель і заправте у вушко голки з боку довгого жолоба (праворуч). Вільний кінець нитки, довжиною близько 10 см, слід завести під притискну лапку.
5
Заправка нижньої нитки. Дана операція не складна. Для її виконання вкладіть наповнену нитками шпульку в ковпачок в основі машинки.
6
Протягніть нитку в проріз і вставте Шпульний ковпачок в човник. Повільно поверніть махове колесо на 1 оборот, притримуючи, при цьому кінець верхньої нитки. За рахунок цього відбудеться переплетення і верхня "витягне" нижню нитку.
7
Натягуючи верхню нитку, виведіть в свою чергу нижню нитку наверх голкової пластини. Кінці обох проведіть під притискну лапку. При цьому слід переконатися, що шпулька легко обертається і не заїдає.
8
Не поспішайте. Не застосовуйте силу, нитки повинні рухатися вільно. Для перевірки чи правильно заправки прошийте на тканині кілька поруч різними кроками, подивіться чи не петляє чи машина, не тягне чи одну з ниток. При необхідності проведіть регулювання. Операція заправки закінчена.