Як заробити популярність.

Посилальна популярність вашого сайту - це показник успішності і затребуваності. Щоб популярність ресурсу була високою, необов'язково вкладати величезні гроші в його просування та розкрутку. Спробуйте заробити популярність своїми силами.
Інструкція
1
Дізнайтеся, яке місце займає ваш веб-ресурс в рейтингу пошукових машин в інтернеті. Для цього введіть назву компанії або веб-сайту в пошуковому рядку браузера (Google, Yandex та ін.). Досліджуйте ситуації схожих сайтів. Вивчіть ресурси конкурентів, які знаходяться на перших рядках в рейтингу пошукових систем. Подивіться, в якому вигляді вони надають послуги та товари, який дизайн і сервіс обслуговування. Дізнайтеся, які сервіси для розкручування ресурсу вони застосовують. Тепер складіть список справ по оптимізації вашого веб-порталу.
2
Приділіть максимум уваги на зміст сайту. Сервери з пошуку заохочують ресурси, що містять якісну інформацію, а не зовсім барвисту графіку. Тексти на сайті повинні містити ті ключові слова, які клієнти будуть вводити в пошук для того, щоб знайти ваш ресурс.
3
Зверніть увагу на заголовки сторінок. Щоб підвищити їх рейтинг в пошукових системах, слова в заголовку повинні бути привабливі клієнтам. Наприклад, ваша компанія виготовляє керамічну плитку, порцелянові і фаянсові вироби. Краще буде помістити в титулі такі фрази: «Фірма Фаянс: керамічна плитка, фарфор і фаянс» і т.д.
4
Знайдіть найпопулярніші ресурси з високим рейтингом і укладіть договір з їх адміністрацією з обміну банерами та посиланнями. Розміщуйте в дошках оголошень рекламу. Використовуйте редіректнимі посилання, які розміщуються на найбільш відвідуваних веб-порталах, схожих за тематикою з вашим ресурсом. Вони дають великий результат. Після всієї проведеної роботи перевірте, наскільки інтернет-ресурс піднявся в рейтингу.
5
Знову введіть ключові слова і найменування вашої компанії, і ви побачите, як сайт заробив популярність . Якщо ваш рейтинг буде займати перші рядки пошукачів, то ви дасте зрозуміти партнерам по бізнесу, що ваша компанія готова до ділового співробітництва. Не потрібно захоплюватися великою кількістю банерів і посилань, які ви розміщуєте на веб-сайті. Вони не дадуть бажаного ефекту. Вибирайте тільки найпопулярніші, цього цілком вистачить.