Як запустити програму java.

Додаток, написаний на мові java, являє собою jar-архів або набір файлів * .java і * .class, якщо складові програми не скомпільовані в виконуваний jar-архів. Для запуску подібних додатків вам необхідно встановити Java Runtime Environment.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма Java Runtime Environment.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт розробників java за адресою http://java.sun.com/javaee/sdk/і завантажте останню версію java-машини. Встановіть програму на вінчестер комп'ютера. Вкажіть операційній системі шлях до встановленим файлів java-машини - для цього додайте в параметр path змінних середовища (вкладка «Додатково» у вікні властивостей комп'ютера) шлях до місця установки програми.
2
Запустіть командний рядок через головне меню або за допомогою команди cmd, введеної в полі «Виконати». Зайдіть в командному рядку в директорію java-програми, яку необхідно запустити. Введіть команду: java -cp [ім'я файлу] .jar [ім'я основного класу програми] Натисніть Enter - запуститься виконання файлу.
3
Якщо вам необхідно скомпілювати java-файли, введіть javac [назва основного файла] .java, а потім java -cp [ім'я файлу]. Отримайте інформацію про параметри запуску java-файлів з командного рядка, введіть оператор java -help і натисніть Enter. На екрані з'явиться повний список можливих команд і їх опції. Всі команди вводите точно, так як помилкові комбінації можуть нашкодити всій операційній системі персонального комп'ютера.
4
Якщо вам потрібно запускати на комп'ютері міні-ігри, написані на мові java для мобільних пристроїв, завантажте програму MidpX. Цей додаток дозволяє запускати jar-файли без зайвих складнощів. Як тільки встановіть дане програмне забезпечення, на одному з файлів jar клікніть правою клавішею миші та виберіть пункт «Властивості». Далі з'явиться вікно, в якому натисніть на кнопку «Змінити» і виберіть відповідну програму для відкриття подібного типу файлів, тобто утиліту MidpX.
Деякі користувачі встановлюють додатки, розроблені для мобільних телефонів і комунікаторів, на стаціонарні комп'ютери та ноутбуки. Зазвичай це роблять для перевірки додатку перед його завантаженням у пристрій.
Вам знадобиться
  • - MidpX.
Інструкція
1
Щоб мати можливість запускати мобільні додатки на комп'ютері, необхідна наявність спеціальної програми. Їх досить багато у вільному доступі в інтернеті. Скачайте програму MidpX.
2
Розпакуйте інсталяційний файл з архіву. Запустіть файл MidpX.exe. Оберіть мову програми, найімовірніше, це буде англійську мову. Натисніть кнопку Next. Вкажіть папку, в яку потрібно встановити додаток. Натисніть кнопку Install. Після завершення установки натисніть кнопку Finish.
3
Запустіть встановлене додаток. Відкрийте меню File і вкажіть шлях до потрібного Jar-файлу. У тому випадку, якщо даний метод відкриття файлу не спрацював, скористайтеся іншим алгоритмом.
4
Знайдіть за допомогою провідника необхідний Jar-файл. Клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Відкрити за допомогою». Вкажіть шлях до exe-файлу програми. Якщо ви не міняли папку для встановлення програми MidpX, то файл буде розташований в наступному місці: C: \ Program Files \ Kwyshell \ MidpX \ Midp2Exe.
5
Після відкриття необхідного файлу на екрані відобразиться зображення мобільного телефону, на екрані якого буде показана обрана програма. Перевірте працездатність обраного Jar-додатки.
6
Якщо ви часто використовуєте мобільний інтернет або USB-модеми для доступу до всесвітньої павутини, то скачайте програму opera mini, призначену для мобільного телефону.
7
Якщо ви будете використовувати даний додаток для перегляду web-сторінок, ви зможете економити до 80% трафіку. Природно, швидкість відкриття даних сторінок буде значно вище, ніж при використанні повноцінного браузера.
8
Тепер, перш ніж закачати який-небудь додаток або гру на мобільний телефон, перевірте його працездатність за допомогою програми MidpX. Врахуйте, що не всі версії програми успішної працюють в середовищі операційної системи Windows Seven.