Як відремонтувати батарею ноутбука.

Якщо операційна система на вашому ноутбуці повідомляє про неповну заряді батарей при постійному харчуванні, якщо ноутбук все менше часу працює від батарей або батарея перестала тримати заряд, значить батарею ноутбука пора ремонтувати . Перші заходи ви можете прийняти самостійно, користуючись вбудованими можливостями самого ноутбука.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію до ноутбука або завантажте повний мануал з сайту виробника. У документації буде вказано, як провести відновлення батареї. А також буде написано, де знайти і запустити утиліту по відновленню. Як правило, з кожним ноутбуком при покупці надається інструкція на декількох мовах. Якщо такої немає, зверніться на офіційний сайт виробника.
2
Зайдіть в BIOS материнської плати ноутбука, натиснувши Del, F2 або Esc (залежить від ноутбука) на клавіатурі. Зайдіть в розділ Power, пошукайте пункт Start Battery Refreshing і натисніть Enter. Прочитайте повідомлення, яке з'явиться на екрані - в ньому буде вказана коротка інструкція до дій під час процедури відновлення.
3
Проведіть «тренування» батареї самостійно, якщо ноутбук не має вбудованих утиліт і у вас не Li-Ion батарея (дані батареї не вітають повний розряд). Для цього зарядите ноутбук повністю, а потім повністю розрядите. Якщо операційна система буде автоматично відключати ноутбук при настанні розряду і заважати повної розрядки, зайдіть в BIOS і дочекайтеся розрядки ноутбука. Повторіть процедуру три-чотири рази.
4
Якщо батарея взагалі перестала працювати, зверніться до сервісного центру. Краще звернутися в офіційний сервісний центр виробника, але якщо такого у вашому місті немає, зійде і загальний сервісний центр.
5
Якщо ви не досвідчений радіоаматор, не варто ремонтувати батарею власноруч. Батарея ноутбука складається з кількох елементів, один з яких міг вийти з ладу. Підшукати аналогічний - практично нездійсненне завдання, так як потрібно буде знайти елемент від такої ж батареї з тим же терміном виробітку. Якщо у вас є гарантія, зверніться в магазин, де був придбаний ноутбук.