Як робити фенечки з візерунками. візерунки фенечки з стрічечок.

Фенечки з яскравими візерунками можуть послужити доповненням до костюма в стилі етно або забавним подарунком для ваших друзів. Геометричні візерунки непогано виглядають на бісерних фенечки, зроблених в техніці монастирського плетіння. Основу для такого візерунка можна розрахувати самостійно.
Вам знадобиться
  • - папір в клітку;
  • - бісер;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Для того щоб розрахувати узор для неширокого браслетика, заштрихуйте в шаховому порядку сім рядів клітин на аркуші паперу. Монастирське плетіння суцільне, а ажурне, тому в готовому браслеті бісеріни будуть розташовуватися в шаховому порядку.
2
Найпростіше плести фенечки з повторюваним симетричним орнаментом. Намалюйте елемент орнаменту, який буде повторюватися в браслеті, виділивши олівцем або ручкою іншого кольору частина заштрихованих клітин. Для того щоб візуально виділити початок візерунка на вийшла схемою, проведіть вертикальну лінію перед початком візерунка.
3
Підберіть для фенечки бісер декількох кольорів. Найбільше вам буде потрібно бісеру фонового кольору. Весь бісер повинен бути однакового розміру, інакше браслет вийде нерівним. Щоб не заплутатися в схемі плетіння, закрийте лінійкою або аркушем паперу всі ряди на схемі, крім трьох самих верхніх.
4
Одягніть на волосінь три намистини того кольору, яким у вас помічені перші заштриховані клітини в першому, другому і третьому зверху рядах. У другу намистину другого зверху ряду просмикніть обидва кінці волосіні хрест-навхрест. Пересуньте вийшов хрестик в середину волосіні.
5
Одягніть на лівий кінець волосіні другу в верхньому ряду схеми намистину. На правий кінець волосіні надіньте другу в третьому зверху ряду намистину. У третю намистину другого ряду просмикніть волосінь хрест-навхрест. Цим способом продовжуйте плести фенечку, поки не отримаєте ланцюжок достатньою для браслета довжини.
6
Одягніть на обидва кінці волосіні по бісеріне і Протягніть їх хрест-навхрест в першу намистину сплетеної ланцюжка, щоб вийшло кільце. Лівий кінець волосіні просмикніть через три бісеріни наступного хрестика. Правий кінець просмикніть через одну бісерину так, щоб кінці волосіні знову опинилися просмикнуті через бісерину хрест-навхрест.
7
Зруште лінійку на схемі і відкрийте наступні два ряди клітин. Другий ряд браслета плететься майже так само, як і перший. Замість того щоб надягати намистину на лівий кінець волосіні, протягують волосінь в бічну намистину хрестика готового ряду.
8
Готову фенечку закріпіть, протягнувши волосінь через кілька хрестиків і зав'язавши кінці волосіні вузликом. Ображати лісочку в трьох міліметрах від вузла і обережно оплавьте її на вогні.