Як вставити листівку в лист.

Дарувати або відправляти листівки є вже традицією. Тим часом ця традиція прийшла до нас з країн Західної Європи. З моменту їх появи в Росії листівки дарували наступним чином: привезені із зарубіжжя барвисті картинки відправляли з найкращими побажаннями на самій листівці тільки близьким і дорогим людям. Ця традиція жива до сих пір і плавно перетворилася з картонних листівок в листівки електронні.
Вам знадобиться
  • - інтернет-сервіс «Яндекс.Откриткі»
Інструкція
1
Для того, щоб вставити картинку в лист, який ви хочете відправити, вам необхідно спочатку написати листа. Розглянемо приклад з листівками на Яндексі. Запустіть інтернет-браузер і в адресному рядку введіть «yandex.ru», натисніть Enter. У лівій частині сторінки є розділ "Пошта", перейдіть в нього. Авторизуйтесь на «Яндекс.Пошта». В категорії «Листи» натисніть кнопку «Написати листа».
2
Перед вами відкриється нове вікно, в якому є поля «Кому» і «Тема». Впишіть адресат в поле «Кому», в полі «Тема» можете вказати причину, по якій ви відсилаєте листівку (вказувати тему не обов'язково, але деякі листи без тем можуть потрапляти в спам). Приміром, «З днем народження» або «З новим роком». Адресата можна вибрати з історії збережених листів (адресна книга). Для цього натисніть зображення людини навпроти поля «Кому» і виберіть необхідний вам електронну адресу. Також можна ввести адресу вручну, система підкаже вам можливі варіанти при введенні перших символів електронного адреса.Еслі ви вирішили відправити листівку декільком контактам, то натисніть кнопку копія, в одному листі можна вказати не більше 25 контактов.Ввод тексту можна виробляти в 2 режимах: - просто текст; - оформити пісьмо.В режимі «оформлення листа» можна красиво оформити написаний текст: застосуйте до слів виділення, курсив, інший колір тексту, вставляйте смайлики. Для переходу з одного режиму до іншого натисніть відповідну кнопку навпроти поля з текстом пісьма.Также можна скористатися перевіркою орфографії і вставкою підписи всіх вихідних листам.
3
Після повного створення листа додайте листівку, яку можна вибрати на сторінці «Яндекс.Откриткі» або натиснувши на кнопку «Листівка». Виберіть одну з представлених категорій - натисніть на зображення листівки, і вона автоматично відобразиться в поле введення тексту листа. Скорегуйте положення картинки, додайте вітальний текст (якщо буде потрібно). Натисніть відправити, щоб лист дійшов до свого адресата.