Як малювати платними смайлами.

Красиві картинки, опубліковані на форумах користувачів в соціальних мережах, складаються з анімованих смайликів. У «однокласниках» вони платні. Виберіть відповідний спосіб оплати і призначте період дії послуги.
Інструкція
1
Для початку відкрийте браузер, увійдіть в свій акаунт на сайті «Однокласники». На своїй сторінці виберіть вкладку «приватні повідомлення». Знайдіть платні смайлики, виберіть відповідний, форматуйте його, використовуючи вкладку «олівець». Далі натисніть «вирівнювання» і пункт «по центру». Клацніть правою клавішею миші по вільному простору у вікні повідомлення.
2
Щоб зробити багатошаровий фон, потрібно підготувати малюнок. Вставте в повідомлення квіточки. Виділіть верхній шар, вирівняйте малюнок по центру, застосуйте до нього «фон», виберіть потрібний колір. Вставте ще один смайлик, або групу смайликів рядком нижче, поступите точно так само, як і з першим малюнком, тільки залийте його іншим кольором. Складіть цілу композицію.
3
Зробіть малюнок у рамочці. Підготуйте «ескіз», але не вирівнюйте його. Виділіть правою клавішею мишки весь малюнок, залийте фоном, центр. До залитим фоном смайликів можна застосовувати форматування. Вирівняйте їх по кутах, лівому і правому краю повідомлення.
4
Врахуйте, малюнок може розсипатися при використанні чорного фону. Щоб зберегти малюнок, потрібно використовувати текст іншого кольору.
5
Майте на увазі, максимальна довжина особистого повідомлення в «Однокласниках» 1000 знаків, на форумах - менше, близько 500 знаків. Якщо буде перевищений ліміт, малюнок з смайликів не встаючи. При цьому в знаки вважається все, і букви, і цифри, і самі смайлики.
6
Якщо ви копіюєте готову картинку, але вона виявилася більше ліміту, форматуйте її в wordpad. Зверніть увагу на міжрядкові пробіли. Їх можна видалити, використовуючи delete. Знову копіюйте/вставте повідомлення у вікні форуму. Врахуйте, в текстовому редакторі смайлики перетворюються на текстові символи, але в «однокласниках» знову стають смайликами.
7
При копіюванні може «загубитися» задане між смайликами відстань. Щоб зберегти параметри, розділіть смайлики точками або тире. У малюнку їх не буде видно, якщо залити розділові знаки відповідним до фону кольором.
8
Іноді на форумах можна зустріти великі картинки або анімовані фотографії. Щоб відправити таке повідомлення, знадобиться програма «фотошоп». Скачайте вподобану картинку або використовуйте фотографію. Відкрийте її в «фотошоп» і розріжте на окремі квадратики розміром 40 * 32 пікс. Збережіть у форматі gif у себе на комп'ютері.
9
Додайте свій смайлик на сайт, використовуючи параметр «запропонувати свій смайлик», який знаходиться у вікні «все смайлики». Дочекайтеся, коли модератори пропустять фрагменти. Після схвалення ви знайдете їх в «моїх смайликах». Зберіть «пазли» в одну картинку.
10
Як користуватися програмою «Фотошоп»? Для початку встановіть її на комп'ютер, відкрийте меню, знайдіть пункт «Зображення», потім «Розмір зображення». Вкажіть розмір зображення 40 * 32 - це параметри смайликів в однокласниках.
11
Визначтеся з кількістю частин картинки, занесіть відповідні значення. Поставте галочку «інтерполяція» і виберіть пункт «для зменшення». На панелі інструментів знайдіть інструмент «розкроювання».
12
Натисніть правою клавішею миші по параметру «розділити фрагменти», виставите кількість частин і тисніть «ок». Виберіть «файл», збережіть для web-пристроїв. Виставите формат картинки.gif"анімація або png24, тисніть «зберегти». Частини картинки збережуться в заданій послідовності, створіть для них окрему папку.
Корисна порада
Для gif анімації виставите дізірінг - 100%, колір 128, обведення - не показувати, картинка сіліктівной.