Як перемкнути користувача.

Виконання процедури перемикання користувача в операційній системі Microsoft Windows є стандартною операцією, здійснюваної засобами системи. Додаткове програмне забезпечення не використовується.
Інструкція
1
Збережіть всі зміни у відкритих файлах програм перед виконанням операції перемикання користувача , оскільки функція автоматичного збереження не підтримує операційною системою Microsoft Windows. Це може призвести до втрати даних при виключенні комп'ютера після використання процедури перемикання користувача .
2
Викличте головне меню системи натисканням кнопки «Пуск» і виберіть пункт «Завершення роботи».
3
Викличте контекстне меню вибраного об'єкту натисканням на стрілку, розташовану поруч з потрібною кнопкою і вкажіть пункт «Зміна користувача ».
4
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt + Del для виклику вікна вибору користувача та потрібний обліковий запис.
5
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції включення функції швидкого перемикання користувачів (при необхідності).
6
Розкрийте посилання «Облікові записи користувачів» і виберіть розділ «Зміна входу користувачів в систему».
7
Застосуйте прапорець на полі «Використання швидкого перемикання користувачів» і натисніть кнопку Застосувати для виконання команди.
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції включення служби «Сумісність швидкого перемикання користувачів» за допомогою редактора реєстру.
9
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити».
10
Натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту «Редактор реєстру» і розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesFastUserSwitchingCompatibility.
11
Оберіть ключ Start і змініть його значення: Start = dword: 00000003.
12
Натисніть клавішу Enter для підтвердження застосування вибраних змін і перейдіть в гілку HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrsoftNTCurrentVersionWinlogon.
13
Переконайтеся в тому, що значення параметрів AutoAdminLogon і ForceAutoLogon дорівнюють нулю.
14
Натисніть функціональну клавішу Enter для застосування обраних змін і завершите роботу утиліти «Редактор реєстру».
Роумінг - послуга, що дозволяє абонентам користуватися послугами мобільного зв'язку за межами "домашньої мережі" (того регіону, де клієнт МТС уклав договір з компанією). GPRS-роумінг дозволяє не тільки розмовляти по телефону і приймати повідомлення, але і користуватися всіма можливостями інтернету, будучи за кордоном.
Вам знадобиться
  • Підключення до мережі МТС
Інструкція
1
Мережа МТС діє на території всієї країни. Як тільки абонент покідаеіт свій регіон, його телефон автоматично реєструється у роумінгу. Ніяких додаткових послуг підключати не потрібно.
2
Можливість здійснювати дзвінки в інші регіони Росії також надається всім клієнтам МТС автоматично. Тим, хто більше трьох разів протягом місяця дзвонить по "міжмісто", рекомендується скористатися спеціальними тарифними опціями, які допоможуть істотно оптимізувати витрати, - це "Рідні міста" (дзвінки на номери МТС по всій Росії), "Улюблена країна" (дзвінки в будь-яку точку світу зі знижкою до 90%) і спеціальні пакети хвилин на "міжмісто".
3
Є два види роумінгу МТС, що дозволяють залишатися на зв'язку за кордоном. В рамках міжнародного та національного роумінгу та міжнародного доступу можна дзвонити і відповідати на дзвінки, відправляти і отримувати SMS, користуватися інтернетом. Легкий роумінг та міжнародний доступ припускають тільки вхідні та вихідні дзвінки та повідомлення. Ці послуги можна підключити в салоні-магазині або офісі продажів МТС, а також самостійно - наприклад, через «Мобільний портал» (для підключення послуги «Міжнародний і національний роумінг» треба набрати на телефоні команду * 111 * 2192 #, для підключення послуги «Міжнародний доступ »треба набрати команду * 111 * 2193 #) або через« Інтернет-Помічник ».Подключеніе послуг проводиться, якщо абонент обслуговується в МТС не менше півроку, і за цей час розмір середньомісячних нарахувань за послуги зв'язку склав більше 650 рублів (з урахуванням ПДВ ), - або ж якщо клієнт вже рік користується послугами компанії. Якщо зазначені умови не виконані, то в центрах МТС можна підключити тільки «Легкий роумінг та міжнародний доступ».
4
Для того щоб дзвонити з Росії в інші країни, також необхідно підключення до однієї з безкоштовних послуг МТС - «Міжнародному доступу» або «Легкому роумінгу та міжнародного доступу». Якщо абонент протягом місяця більше одного разу дзвонить в інші країни, йому варто скористатися спеціальними тарифними опціями, які допоможуть менше платити за розмови.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KVHIWd_1EOc
Зверніть увагу
Клієнти МТС можуть користуватися інтернетом в міжнародному роумінгу як зі свого мобільного телефону, так і з ноутбука або нетбука з USB-модемом. Компанія пропонує своїм абонентам скористатися GPRS-/EDGE-/3G-роумінгом при підключенні послуги «Міжнародний і національний роумінг» та «GPRS».
Корисна порада
У роумінгу завжди можна перевірити баланс безкоштовно. Для цього треба набрати на мобільному телефоні команду * 100 #.