Як підключитися через проксі-сервер. Як підключиться до ігрового сервера через проксі.

Для доступу до певних ресурсів прийнято використовувати прокси- сервери. Іноді настройка власного сервера дозволяє отримувати доступ до інтернет-ресурсів, використовуючи для цього локальну мережу.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер вже підключений до інтернету, але вам необхідно налаштувати ваш браузер для використання серверів proxy, то виконайте самостійно цей процес. При використанні інтернет-браузера Opera натисніть клавіші Ctrl і F12 після його запуску. Виберіть вкладку "Розширені" в меню.
2
Знайдіть у лівій колонці меню «Мережа» і відкрийте його. Натисніть кнопку «прокси- сервери», розташовану у верхній частині вікна, що з'явилося. Активуйте функцію «Ручна конфігурація прокси- сервери вручну», встановивши прапорець біля відповідного напису. Тепер виділіть протоколи, які необхідно використовувати для доступу в інтернет через сервер proxy. Введіть IP-адресу сервера і вкажіть порт для підключення до нього. Натисніть кнопку «Ок» і перезапустіть програму Opera.
3
Якщо ви використовуєте переважно для доступу в інтернет програму Mozilla FireFox, то запустите його і перейдіть в меню налаштувань. Зазвичай для цього потрібно відкрити відповідну вкладку. В меню оберіть вкладку «Додаткові». Тепер натисніть кнопку «Налаштувати», розташовану в пункті «З'єднання».
4
Встановіть прапорець поруч із параметром «Ручне регулювання сервісу проксі». Виконайте настройку потрібних протоколів, як це описано у другому кроці. Якщо вам потрібно отримувати доступ до певних ресурсів без використання proxy-сервера, то введіть їх адреси в поле «Не використовувати проксі для». Збережіть налаштування, натиснувши кнопку «Ок».
5
Щоб налаштувати браузер Internet Explorer, запустіть його і відкрийте вкладку «Сервіс». Виберіть пункт «Властивості оглядача». Відкрийте вкладку «Підключення» та натисніть кнопку «Налаштувати», розташовану в пункті «Налаштування віддаленого доступу».
6
Поставте галочку поруч з параметром «Використовувати проксі-сервер для цього підключення». Введіть потрібну адресу і збережіть настройки браузера.