Як організувати відпочинок дітей.

Організувати відпочинок дітей - завдання не з простих. Але якщо підійти до її вирішення творчо і з урахуванням самих різних дитячих інтересів, то такий відпочинок може запам'ятатися дітлахам надовго.
Інструкція
1
Організовуючи відпочинок дітей дошкільного віку, необхідно враховувати той факт, що вони потребують частої зміни видів діяльності. Це спостереження вірно як щодо їхніх занять в дитячих освітніх установах, так і щодо активного і розвиваючого відпочинок а. Як говориться, кращий відпочинок - це зміна виду діяльності.
2
При організації відпочинок а дітей шкільного віку можете не надто дотримуватися правила частої зміни видів діяльності або відпочинок а, так як школярі по порівняно з дошкільнятами мають більш високої фізичної та емоційної витривалістю.
3
Вибирайте вид відпочинок а відповідно до пори року, віддаючи перевагу відпочинок у на відкритому повітрі. Взимку вирушайте разом з дітьми кататися на санках, Ледянка, лижах, ковзанах чи сноуборді. Влітку дуже добре піти в похід і поєднати в ньому рибалку і збір ягід, купання в річці або озері, посиденьки біля багаття і катання на байдарці. У пору дощового міжсезоння відвідайте з дітьми театри, виставки, цирк або планетарій.
4
Продумувавши відпочинок дітей, згадайте різноманітні дитячі колективні ігри: спортивні (футбол, волейбол, баскетбол, хокей) і дворові (квача, хованки, козаки-розбійники, «море хвилюється раз! »,« чай-чай-виручай! », класики, резиночки, світлофор, шаради, фанти та інше).
5
Збираючись на відпочинок з дітьми за кордон, уважно вивчіть інформацію, що стосується дитячого відпочинок а: які місця варто відвідати, до якого віку існують знижки на дитячі квитки, оформите страховку на дитину, не забудьте взяти з собою ліки, які можуть знадобитися.
Корисна порада
Якщо ваш відпочинок з дітьми досить тривалий, навчіть дитину фотографувати і записувати свої найяскравіші враження, вести щоденник мандрівника. Ці навички можуть стати в нагоді йому в подальшому.