Як заблокувати доступ до сайту.

Домашнім комп'ютером дуже часто користуються не тільки дорослі, а й діти. Щоб обмежити їх від відвідування певних сайтів, ви можете заблокувати URL-адреси цих ресурсів. Існує декілька способів обмеження доступу до сайтів.
Інструкція
1
Потрібно зайти на комп'ютер з обліковим записом адміністратора. Після того, як ви залягання під обліковим записом адміністатора, зайдіть в «Мій комп'ютер» і знайдіть на жорсткому диску (C :) папку "Windows". У ній виберіть папку "System32", далі папку "drivers", і нарешті, папку "etc" .У папці "etc" знаходиться файл "hosts", не плутайте з файлом "host". Файл "hosts" не має розширення, але його можна відкрити за допомогою «Блокнота», клікнувши по файлу правою кнопкою миші і вибравши в контекстному меню "Відкрити за допомогою ...» або запустивши «Блокнот» і перемістити "hosts" в робочу область «Блокнота ». Перед вами відкриється текстовий файл, який забороняє доступ до інтернет-ресурсів. У самому кінці файлу введіть рядки: 127.0.0.1 sait.ru127.0.0.1 www.sait.ru127.0.0.1 sait2.ru127.0.0.1 www.sait2.ruгде "sait.ru", "sait2.ru" - адреси сайтів, до яких потрібно заборонити доступ. Продублюйте всі адреси, додавши до них префікс "www", після чого закрийте і збережіть файл.
2
Другий спосіб - використовувати антивірус. Наприклад, "Eset Nod 32" має опцію «Захист і доступ в інтернет» (для запуску натисніть F5). Зайдіть в цій опції в «Управління адресами» і виберіть розділ «Список заблокованих адрес і шаблонів» - «Додати». У новому вікні введіть адресу сайту, до якого ви хочете заборонити доступ. На антивірус можна встановити пароль, щоб видалити заборонені URL не представлялося можливим.
3
Третій спосіб - використання спеціалізованих брандмауерів і додаткового ПЗ. Скачайте і встановіть програму "KinderGate Parental Control" (зверніть увагу, активація програми платна). Запустіть програму і знайдіть кнопку «Заборона адреси», після чого натисніть «Додати». У новому вікні введіть адресу сайту, до якого ви хочете заборонити доступ. "KinderGate" запускається і віддаляється з паролем, тому діти не зможуть відкрити сайти, заборонені програмою.
Зв'язок між мережним простором і комп'ютерами , а отже і користувачами здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення - браузерів. І в будь-якому популярному браузері знайдуться настройки для блокування тих чи інших сайтів. Розглянемо цю ситуацію на прикладі Google Chrome.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і клацніть по кнопці з зображенням гайкового ключа, яка знаходиться в правій верхній частині програми. В меню оберіть пункт «Інструменти» -> «Розширення». Відкриється нове вікно, в якому списком будуть відображені всі встановлені в браузер розширення. Клікніть на «Ще розширення». Якщо список порожній, натисніть кнопку «Переглянути галерею». Відкриється сторінка інтернет-магазину Chrome.
2
В поле пошуку, яке знаходиться в правому верхньому кутку сторінки, введіть «tinyfilter» і натисніть Enter на клавіатурі. У пошуковій видачі може з'явитися кілька розширень, але клікнути потрібно на Tinyfilter. З'явиться сторінка знайденого розширення. Натисніть на «Додати в Chrome». З'явиться вікно, яке попереджає вас про те, що встановлюване розширення може отримати доступ до ваших даних. Власне, якщо ви відмовитеся, то не зможете встановити Tinyfilter і подальші кроки інструкції для вас будуть абсолютно марні. Але якщо ви кликнули «Встановити», продовжуйте далі.
3
Знову відкрийте вікно "Розширення", знайдіть рядок з Tinyfilter і клікніть кнопку «Налаштування», яка знаходиться поряд з ним. Знайдіть поле Content Filter і поставте галочку біля пункту Block Site. В поле, яке знаходиться зліва від цього пункту, впишіть назву неугодного сайту, а потім натисніть на Add. Щоб переконатися, чи потрапив сайт в список блокованих, клікніть по випадному списку Blocked Sites. Якщо його назва там присутній і відповідає тому, яке ви ввели деяким часом раніше, значить все в порядку.
4
Щоб ніхто не зміг потрапити настройки розширення, встановіть пароль на доступ до нього. Поставте галочку біля пункту Enable Password Protection, а потім натисніть на кнопку Set password. У наступних двох вікнах введіть і підтвердіть пароль. Щоб зміни вступили в силу, натисніть кнопку Save, яка знаходиться в нижній частині вікна розширення Tinyfilter.