Як підключити інтернет через адаптер.

Можна розробити кілька схем мережевого з'єднання комп'ютерів, щоб всі вони отримували доступ в інтернет , використовуючи один єдиний аккаунт. Коли мова йде про двох ноутбуках, найрозумніше використовувати бездротовий канал зв'язку.
Інструкція
1
Оберіть мобільний комп'ютер, який буде підключений до інтернет у через мережевий кабель. Цей ноутбук виконає функції маршрутизатора при створенні локальної мережі. Підключіть до вибраного мобільного комп'ютера кабель провайдера і налаштуйте підключення до інтернет у. На цьому етапі не змінюйте параметри цього з'єднання.
2
Перевірте активність адаптера мережі Wi-Fi першого мобільного комп'ютера. Відкрийте панель управління і виберіть підменю «Мережа та інтернет ». Перейдіть в центр управління мережами і загальним доступом. Відкрийте меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати» в меню. Із запропонованих варіантів виберіть пункт "Створити мережу комп'ютер-комп'ютер» і натисніть кнопку «Далі» в наступному вікні.
3
Заповніть всі поля появи меню. Вкажіть довільне ім'я мережі і виберіть будь-який відповідний тип безпеки. Введіть пароль і запам'ятайте його. Активуйте функцію «Зберегти параметри цієї мережі», поставивши галочку навпроти відповідного напису. Натисніть кнопку «Далі» і закрийте вікно програми.
4
Відкрийте меню, що відображає список активних мережевих з'єднань. Клацніть правою кнопкою миші по значку підключення до інтернет у і виберіть пункт «Властивості». Відкрийте меню «Доступ». Активуйте загальний доступ до інтернет у для мережевих комп'ютерів. В наступному полі вкажіть створену вами бездротову мережу. Збережіть налаштування цього меню.
5
Увімкніть другий ноутбук. Запустіть пошук доступних мереж Wi-Fi, попередньо включивши адаптер бездротового зв'язку. Підключіться до недавно створеної мережі. Якщо після цього другий мобільний комп'ютер не отримав доступ до інтернет у, то встановіть для бездротового адаптера перший ноутбука статичний IP-адресу. Введіть його значення в поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер», відкривши параметри протоколу TCP/IP адаптера другого ноутбука.
У наш час мобільність цінується як ніколи раніше. Мобільний телефонний зв'язок давно міцно увійшла в наше життя, але зараз настає нова ера. Ера мобільного інтернету. Інтернет з прив'язкою до кабелю залишився в минулому, сьогоднішній інтернет передається в буквальному сенсі слова по повітрю.
Інструкція
1
Для початку подумайте, яку ступінь мобільності ви хотіли б отримати для свого інтернету. Якщо ви хочете вільно пересуватися з ноутбуком в межах квартири - це одна розмова, а якщо хочете перевіряти робочу пошту, лежачи на піщаному пляжі, зовсім інший.
2
Для того, щоб мати можливість виходу в інтернет зі свого комп'ютера з будь-якої точки країни, а може навіть і земної кулі, вам знадобиться USB-модем якого-небудь провайдера стільникового зв'язку. Разом з покупкою модему ви купуєте і cім-карту, підключену до спеціальним тарифом мобільного інтернету. Якщо у вашому регіоні вже набула поширення UMTS-технологія, то швидкість інтернету обіцяє бути пристойною, але, як правило, мобільний інтернет через стільникового оператора не відрізняється особливими швидкостями, та й коштує він теж чимало. Уважно прочитайте умови договору при його укладенні. Зазвичай провайдери надають якийсь обсяг трафіку за певну суму в місяць, кожен же мегабайт понад обумовленого обсягу може коштувати додаткових грошей. Мобільний бездротовий інтернет від стільникового провайдера може стати хорошим виходом в робочих ситуаціях, коли буває необхідно перевірити пошту, провести нараду або знайти якусь інформацію в мережі, але для масштабної діяльності як, наприклад, перегляд фільмів онлайн, він навряд чи підходить.
3
Якщо ж ви хочете дивитися фільми на кухні, читати книги з КПК в спальні, або просто гортати форум, зручно влаштувавшись на дивані з ноутбуком, то вам краще підключити бездротову домашню мережу, засновану на технології Wi-Fi. Центром такої бездротової мережі стане спеціальний роутер-маршрутизатор, підключений до кабелю, через який у ваш будинок поступає звичайний інтернет. Всі налаштування мережі заздалегідь забиваються в маршрутизатор. Якщо маршрутизатора дати дозвіл працювати в режимі Wi-Fi, то всі прилади в межах досяжності, оснащені Wi-Fi-приймачем, отримають можливість виходу в інтернет. Налаштовуючи домашню бездротову мережу, не забувайте про безпеку. Обов'язково поставте шифр на бездротове з'єднання (різновиди шифру маршрутизатор сам запропонує вам в процесі настройки), і відійти користувачам мережі, яким ви дозволяєте підключатися до роутера, ключ шифру. В іншому випадку до вашої мережі бездротовим способом зможе під'єднатися хто завгодно. Не дозволяйте чужим людям користуватися вашим інтернетом: в деяких випадках це може привести до досить неприємних наслідків.