Як збільшити швидкість на edge модемі.

Багато людей, що використовують для підключення до інтернету edge-модеми, незадоволені швидкістю доступу до мережі. Існують методи, що дозволяють в значній мірі збільшити дану швидкість.
Вам знадобиться
  • - Traffic Compressor;
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Природно, вам навряд чи вдасться домогтися швидкості, що перевищує обмеження вашого тарифного плану. Але, як показує практика, середня швидкість доступу значно нижче заявленого максимуму. Постарайтеся відключити всі сторонні додатки і служби, які в процесі роботи використовують підключення до інтернету. Відкрийте меню «Адміністрування», яке розташоване в панелі управління комп'ютером.
2
Перейдіть до пункту «Служби». Виберіть сортування за параметром «Стан». Вивчіть всі запущені в даний момент служби. Вивчіть опису тих з них, які, на вашу думку, можна відключити. Клацніть правою кнопкою миші по вибраній службі і виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Тип запуску». Активуйте для нього параметр «Вручну». Натисніть кнопку «Зупинити» і закрийте це меню. Виконайте аналогічний алгоритм для всіх невикористовуваних служб.
3
Тепер встановіть програму, що стискає трафік. Вона дозволить відправляти і отримувати менший обсяг даних, тим самим скорочуючи час, що витрачається на завантаження інтернет-сторінок. Скористайтеся програмою Traffic Compressor. Запустіть цей додаток. Вкажіть вашу максимальну швидкість з'єднання з інтернетом і натисніть кнопку «Включити». Після запуску утиліти натисніть кнопку «Згорнути», але не закривайте її.
4
Тепер скористайтеся утилітою, що оптимізує настройки комп'ютера для роботи з інтернетом. Скачайте та встановіть програму Advanced System Care. Включіть її та перейдіть в меню «Програми». Знайдіть і відкрийте пункт «Інтернет помічник», розташований в меню «Прискорення». Встановіть прапорець поруч із параметром «Автооптімізація».
5
Тепер натисніть кнопку «Вперед». Виберіть необхідний показник швидкості доступу та натисніть кнопку «Оптимізація». Закрийте програму і запустіть браузер для оцінки змін.