Як перенести газову трубу. Як перенести газову колонку.

Перш ніж взятися за перенесення газової труби, слід враховувати наступне: заміна газових труб всередині приміщення можлива тільки методом зварювання або твердої пайки. Різьбові з'єднання допускаються тільки там, де встановлюється газове обладнання та запірна арматура (СНиП 42-01-2002 від 01.07.2003 р). Підключення побутових приладів можливе гнучким сільфоновим шлангом довжиною не більше 2 м.
Інструкція
1
Сама заміна або перенос газової труби - не складне операція. Перекрийте газ, що йде в вашу квартиру, газовим краном. Продуйте газопровід на предмет залишків газу. Зріжте непотрібну трубу в місці її під'єднання до газопроводу, заваріть отвір.
2
В потрібному місці просвердлите отвір і приварите металеву трубу до газопроводу. Поставте на трубу кран і зробіть підвід до побутових приладів через нарізні сполучення. Всі з'єднання продублюйте обмоткою, що складається із льону та сурику.
3
Увімкніть газовий кран в газопроводі і перевірте нову трубу на предмет витоку газу старим дідівським способом - господарським милом. Однак, незважаючи на простоту операцій, не варто братися за заміну газової труби самостійно. Тим більше, якщо необхідно поміняти розташування труби, що підводить газ до приватного домоволодіння. До роботи з газом допускаються тільки фахівці, що пройшли спеціальну підготовку і щорічно підтверджують свою кваліфікацію.
4
Щоб не було небезпечних і неприємних наслідків, зверніться в газообслужівающую організацію за місцем вашого проживання і напишіть заяву про намір перенести трубу . До вас на місце приїде технічний фахівець, який з'ясує можливість і умови переносу труби, зробить необхідні розрахунки. Іноді потрібно скласти новий технічний план приміщення, місцевості, враховуючи даний перенос.
5
Сплатіть покладену за прейскурантом суму робіт в касу газової організації і чекайте приїзду майстрів. Заодно дізнайтеся, сертифікована дана організація на виконання такого виду робіт. Відомості про це вам повинні надати на першу вимогу.
6
Перевірте кваліфікаційні посвідчення фахівців, особливо дату останньої переатестації. Після роботи майстри повинні залишити вам акт виконаних робіт і зробити відмітку в газовому паспорті приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9ez5A7C5DqI