Як написати текст для реклами.

Метою реклами є підвищення продажів рекламованого товару. І, складаючи текст, потрібно це враховувати. Не пишіть довгі, складні фрази, реклама повинна бути простою і зрозумілою. При написанні рекламного текст а потрібно враховувати багато параметрів: цільова аудиторія, становище на ринку, вартість та ін.
Інструкція
1
Приділіть особливу увагу створенню заголовка. Він повинен бути яскравим, помітним, зацікавити, змусити читати далі. Уникайте тривіальних заголовків, від цього залежить доля всього рекламного текст а.
2
Використовуйте короткі фрази і пропозиції, що не навантажуйте читача. Абзаци повинні складатися з пари пропозицій, пункти та підпункти - бути короткими і лаконічними. Намагайтеся не використовувати складнопідрядні і складносурядні пропозиції.
3
Будьте точними і конкретними, не використовуйте загальні фрази - цей прийом зробить ваш текст найбільш правдоподібним, у споживача складеться враження, що ви точно все перевірили і прорахували.
4
Намагайтеся написати унікальний текст. Фрази в стилі "якісно і надійно" покупці чули багато разів, вони їх вже не приваблюють. Постарайтеся зачепити чимось, що відрізняє вас від ваших конкурентів.
5
Створюйте образ покупця, використовує ваш товар, він повинен бути позитивним, щоб підсвідомо споживач подумав: "якщо я придбаю цей товар, у мене все буде добре".
6
Обрисуйте всі вигоди вашого товару. Додайте конкретики, приклади, результати досліджень, якщо вони проводились. Споживач повинен знати, яку користь отримає від вашого товару.
7
При описі товару користуйтеся барвистими епітетами, які викличуть у споживача позитивні емоції. Люди купують практично все, покладаючись на свої враження, а не на логіку.
8
Використовуйте рекомендації в рекламних текст ах. Попросіть своїх покупців залишати відгуки про ваш продукт, а потім використовуйте їх в рекламі.
9
Опишіть процес придбання продукції максимально простою мовою. Споживач повинен знати - як купити рекламований товар, де його можна замовити.
10
Вкажіть інформацію про поточні акції і знижки в текст е реклами - опис і строки, це зацікавить споживача і він постарається встигнути придбати товар за вигіднішою ціною.