Як встановити usb-драйвер до телефону.

Установка USB- драйверів необхідна для забезпечення можливості взаємодії комп'ютера з мобільним пристроєм в режимі передачі даних або модему. Багато виробників включають в комплект поставки спеціальні сполучні кабелі, призначені для зв'язку комп'ютера з телефоном. Деякі з них мають на увазі установку драйверів .
Інструкція
1
Вставте CD-диск, який входив в комплект поставки, в комп'ютер і виконайте рекомендації майстра установки (за наявності диска) або виконайте установку необхідних USB- драйверів вручну.
2
Скачайте архів з необхідними драйверами з сайту виробника мобільного пристрою і розпакуйте завантажені файли в папку на робочому столі комп'ютера.
3
Виконайте з'єднання мобільного пристрою та комп'ютера за допомогою з'єднувального USB-кабелю і дочекайтеся визначення нового пристрою на екрані комп'ютера у вікні інструменту «Майстер нового устаткування».
4
Застосуйте прапорець на полі «Установка з вказаного місця» і натисніть кнопку «Далі» для підтвердження виконання команди.
5
Застосуйте прапорець на полі «Включити наступне місце пошуку» і натисніть кнопку «Обзор» для відкриття шляху до створеної на робочому столі папки з файлами драйверів .
6
Натисніть кнопку "Далі" для підтвердження свого вибоя і дочекайтеся появи нового діалогового вікна з повідомленням про успішне завершення процесу установки.
7
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження застосування вибраних змін і повторіть вищеописаний алгоритм дій в інструменті «Майстер установки нового обладнання».
8
Дочекайтесь повідомлення майстра про успішну установку нового обладнання та від'єднайте мобільний пристрій.
9
Виконайте повторне підключення телефону до комп'ютера для перевірки режимів роботи і перейдіть в главрое меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції перевірки та оновлення драйвера хост-контролера USB 2.0.
10
Викличте контекстне меню об'єкта «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Управління».
11
Розкрийте посилання «Службові програми» і вкажіть групу «Диспетчер пристроїв».
12
Перейдіть в пункт «Пристрої по типу» в меню «Вид» і викличте контекстне меню елемента «USB 2.0 EHCI хост-контролер» кліком правої кнопки миші.
13
Використовуйте команду «Оновити драйвер» і вкажіть пункт «Автоматична установка (рекомендовано)».
14
Натисніть кнопку "Далі" для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Готово».