Як отримати салатовий колір. Як отримати колір з м'яти з салатовим.

Салатовий - колір свіжості. Він легкий і неагресивний. Сучасні виробники фарб пропонують на вибір широкий спектр колір ів. Але не завжди виходить знайти потрібний нюанс. А створити його можна самостійно і на палітрі живописця, і на будівельній палітрі. Достатньо знати кілька основних правил змішування фарб.
Вам знадобиться
  • ілюстрація в журналі, клаптик тканини, фарби, аркуш паперу, палітра.
Інструкція
1
Підготуйте зразок салатового колір а. Зразком може послужити ілюстрація в журналі, клаптик тканини або навіть предмет бажаного відтінку. Для того щоб отримати салатовий відтінок, приготуйте два основних колір а - жовтий і бірюзовий. Для початку варто повправлятися на палітрі з невеликою кількістю фарби.
2
Візьміть бірюзовий і жовтий колір а в рівних пропорціях. Перемішайте фарби на палітрі і нанесіть на аркуш паперу. Чим більше буде площа пофарбованої поверхні, тим наочніше буде результат. Тому не шкодуйте папери для пробних мазків і ви побачите, наскільки близький вийшов колер до зразка.
3
При змішуванні фарби можуть міняти яскравість і насиченість. У тому випадку, якщо вийшов відтінок вас не влаштовує, сміливіше варіюйте фарбами. Додайте бірюзовий, якщо хочете бачити більш яскравий і насичений колір . Відповідно, якщо вам потрібен відтінок світліше і ніжніше, додайте жовтого колір а. Щоб не перестаратися - додавайте фарби невеликими порціями, інакше вам доведеться починати спочатку. Змішуйте і періодично звіряйте вийшов колір із зразком.
4
Щоб надати салатовому колір у пастельний характер - додайте в готовий колер невелику порцію білої фарби. Білий колір подарує відтінку легкість, ніжність і легкість.
5
Відповідно, салатовий можна зробити більш складним і глибоким завдяки чорному колір у. Чорний використовуйте гранично акуратно і дозовано. Злегка торкніться фарби краєм сухої кисті і нанесіть чорний на палітру. Ретельно перемішайте і спробуйте на аркуші паперу для того, щоб оцінити результат. Поступово змішуючи колір а, домагайтеся потрібного нюансу. Перемішуючи фарби, ви не тільки створите неповторний, індивідуальний колір , але і насолодитеся творчим процесом.