Як відрізнити підробку Rado. скільки коштують справжні швейцарські годинники rado.

Підробки справжніх швейцарських годинників зустрічаються так часто, що від помилки ви не будете застраховані, навіть купуючи годинник в дорогому бутіку. Якщо у вас виникли сумніви в достовірності нового годинника Rado, спробуйте перевірити деякі ознаки. Саме по них можна відрізнити справжні годинник від підробки.
Інструкція
1
Перша ознака - занадто низька ціна. Справжні годинник не можуть коштувати дешевше п'яти тисяч доларів. Саме така відпускна ціна встановлена на годинник це марки в Швейцарії. Додайте до цього вартість ввізних мит в Росію і прибуток продавця-посередника і ви зрозумієте, що такий годинник не можуть коштувати дешево.
2
Справжні годинник завжди мають сертифікат і гарантійний талон. Ці документи можуть свідчити про справжність годин в 90% випадків. У паспорті має бути вказаний чіткий номер, дата і місце продажу. Обов'язково наявний друк. Всі цифри і відбитки повинні бути чіткими і ясно читаються. Якщо інформація про продаж відсутня, то паспорт може бути фальшивим, або перед вами контрабандний товар.
3
Обов'язково зверніть увагу на упаковку. У фірмових годин вона завжди дуже якісна, це може бути муар, сап'ян або інші дорогі матеріали. На дні упаковки завжди є докладна адреса та реквізити фірми виготовлювача.
4
Циферблат у справжніх швейцарських годинників завжди ідеальної якості. Всі написи мають бути абсолютно чіткими і рівними.
5
При виготовленні годин Rado використовується тільки сапфірове скло. Його можна подряпати алмазом або розбити, впустивши на бетон або мармур. Те ж саме відноситься і до керамічного корпусу. Якщо на годиннику легко з'являються подряпини, це безсумнівна підробка.
6
Уважно огляньте браслет. Він виготовляється з того ж матеріалу, що і корпус, не дряпається, застібка повинна бути двосторонньою і надійно фіксуватися незалежно з обох сторін.
7
Покриття корпусу і браслета на справжніх годинниках має скрізь однакову товщину. На підробках помітно, що в кутах корпусу або по його периметру покриття тонше. Справжнє покриття не стирається з часом, як би інтенсивно ви ні носили свій годинник.
8
Якщо у вас є можливість порівняти ваші годинник зі справжніми, зверніть увагу на вагу. Репліка завжди легше, ніж оригінал.
9
Зайдіть на офіційний сайт фірми Radо і порівняйте свою модель з представленою на сайті. Зверніть увагу на опис і розміри оригінальної моделі.
10
Елементи живлення в оригінальних годиннику передбачають безперебійну роботу протягом двох-чотирьох років. Термін служби хронометрів трохи коротше ніж, простих годин. Це пов'язано з тим, що хронометри споживають більше енергії.
11
Останнім часом в Росії стали з'являтися підробки дуже високої якості. У них присутні всі зовнішні ознаки справжніх годин. В цьому випадку єдиний надійний спосіб переконатися в достовірності - віднести годинник в авторизований сервісний центр фірми Rado. При виготовленні підробок використовують годинникові механізми низької якості. Досвідчений годинникар, знайомий з продукцією Rado з легкістю визначить справжність годин.
Корисна порада
Фальшивки стають все більш високої якості, тому купуйте годинник тільки у авторизованих дилерів. Купувати швейцарські годинники через інтернет - вельми ризиковано.