Як зав'язувати краватку.

Іноді чоловіки просять зав'язати краватку відразу в магазині і більше не перев'язують його. Просто послаблюють або затягують петлю. Але краватку треба обов'язково розв'язувати і зберігати на спеціальній вішалці, щоб він не втрачав форму. Якщо ви носите краватку кожен день, навчитеся його зав'язувати. Одним з найбільш зручних вузлів вважається "Напіввіндзор". Цей вузол легко освоїти, він прекрасно підходить практично до всіх краваток і сорочок з класичним комірцем. Виглядає "Напіввіндзор" вельми офіційно.

Інструкція
1
Накиньте краватку на шию швом вниз. Широкий кінець праворуч, вузький зліва. Так як вузол зав'язується тільки широким кінцем, він повинен бути довше вузького приблизно на 30 см. Схрестіть кінці краватки, щоб широкий розташовувався над вузьким і був направлений вліво.
2
Проведіть широкий кінець під вузьким. Тепер широкий кінець дивиться вправо, шов зверху. Вузький кінець тримаєте вертикально і злегка натягуйте.
3
Широкий кінець краватки проведіть через шийну петлю і опустіть вправо. Шов дивиться вгору. Чи не натягуйте широкий кінець краватки на цьому етапі. Просто притримуйте його, щоб получающийся вузол був рівним.
4
Широкий кінець перекиньте справа наліво поверх вузла. Шов вниз. Широкий кінець спрямований майже горизонтально вліво. Чи не натягуйте, залиште невеликий зазор між широким кінцем і вузлом.
5
Загорніть широкий кінець знизу вгору під вузлом і виведіть ще раз в шийну петлю між комірцем і краваткою. Широкий кінець направлений вниз, шов внизу.
6
Акуратно протягніть широкий кінець через надісланий попереду зазор. Затягніть вузол, притримуючи краватку над правою ключицею і підтягуючи вниз широкий кінець.
7
Розправте вузол, вказівним пальцем сформуйте складку на широкому кінці краватки відразу під вузлом. Остаточно затягніть вузол і підтягуючи вузький кінець, затягніть краватку навколо шиї.
8
Добре зав'язаний вузол повинен мати форму трикутника. Щоб цього домогтися, злегка потягніть кінці краватки над вузлом в сторони. Не затягуйте краватку надто туго, поки не сформуєте ідеальний вузол.
9
Правильно зав'язаний галстук широким кінцем повинен доходити до пряжки ременя. Якщо ви зав'язали краватка занадто високо або занадто низько, перев'яжіть вузол, зробивши коригування. Вирівняйте вузол строго по центру комірця.
Зверніть увагу

"Напіввіндзор" не підходить для вузьких краваток з трикотажу або тонкого шовку.

Корисні поради

Щоб перевірити, чи правильно ви зав'язали "Напіввіндзор", витягніть вузький кінець з вузла вгору. Він повинен вийти абсолютно вільно, а зав'язаний вузол залишиться на широкому кінці без змін.