Як налаштувати бездротовий доступ в інтернет.

Для створення бездротової локальної мережі рекомендують використовувати Wi-Fi маршрутизатор. Природно, щоб мобільні комп'ютери отримали доступ в інтернет, цей пристрій необхідно коректно налаштувати.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор, який підходить для роботи з вашим провайдерів. Краще заздалегідь уточнити сумісність моделі, відвідавши офіційний сайт компанії, що надає послуги доступ а в інтернет. Підключіть куплене обладнання до мережі змінного струму, попередньо встановивши його в потрібному місці. Краще розташувати Wi-Fi маршрутизатор в центрі квартири або будинку, щоб забезпечити стабільний сигнал у всіх необхідних точках.
2
Підключіть до порту Internet або WAN мережевого обладнання кабель провайдера і включіть Wi-Fi маршрутизатор. Зазвичай в комплекті з цим пристроєм поставляється мережевий кабель. Підключіть один його кінець до LAN-порту маршрутизатора, а другий - до мережного адаптера ноутбука або комп'ютера.
3
Увімкніть обраний для налаштувань ноутбук і відкрийте інтернет-браузер. Заповніть поле вводу url-адрес, ввівши в нього IP маршрутизатора. Його значення уточніть в керівництві користувача до мережевого пристрою. Після відкриття web-інтерфейсу устаткування перейдіть в меню «Інтернет» або WAN. Виконайте настройку зв'язку з сервером провайдера, використовуючи певні параметри. Зазвичай вони мало чим відрізняються від даних, які ви вказуєте при прямому підключенні комп'ютера до мережі.
4
Переконайтеся в тому, що функції NAT, Firewall і DHCP атківни. Застосуйте нові параметри настроюваного пункту і відкрийте меню «Мережа Wi-Fi» або Wireless Settings. Створіть нову бездротову точку доступ а. Обов'язково встановіть складний пароль, попередньо вибравши відповідний тип безпеки. Збережіть параметри бездротової мережі і перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
5
Вимкніть мережевий кабель від ноутбука і включіть пошук бездротових мереж. Виконайте підключення до потрібної точки доступ а Wi-Fi. Перевірте наявність з'єднання з інтернет ом.