Як зменшити вагу пісні. Як змінити бітрейт пісні в sound forge.

Нерідко для таких цілей як, наприклад, завантаження пісні в мобільний телефон з невеликим об'ємом пам'яті або в інтернет потрібне зменшення ваги пісні . Існує декілька варіантів вирішення цього завдання.
Інструкція
1
Для зменшення ваги пісні потрібно одна з програм, призначених для редагування або конвертування аудіофайлів. Прикладами можуть служити такі додатки як Sound Forge, Adobe Audition, Format Factory та ін.
2
Перший варіант, за допомогою якого можна домогтися зменшення ваги пісні , полягає в збереженні її в іншому форматі. Наприклад, файли в форматі wav по визначенню займають більше місця, так як wav є форматом без стискання. Зберігши пісню в будь-якому з аудіо форматів, що підтримують стиснення, ви зменшите її вага. Для цього відкрийте пісню в програмі для роботи з аудіо, використовуючи «Файл» -> «Відкрити». Потім виберіть «Файл» -> «Зберегти як» і вкажіть формат аудіо. Натисніть кнопку «Зберегти».
3
Найпоширенішим форматів аудіо файлів є mp3. Він входить в число форматів із стисненням. Між тим, деякі інші формати забезпечують стиснення даних краще, ніж mp3. Наприклад, якщо ви збережете пісню в форматі ogg, то вона буде важити менше, ніж в форматі mp3. При цьому такі характеристики як частота дискретизації і бітрейт залишаться колишніми.
4
Другий варіант зменшення ваги пісні не вимагає зміни її формату. Вам необхідно змінити її характеристики: частоту і бітрейт. Відкрийте необхідну пісню в одній з програм, призначеної для редагування аудіофайлів. Для цього в меню програми виберіть «Файл» -> «Відкрити». Щоб приступити до збереження, відкрийте в меню «Файл» -> «Зберегти як». Виберіть той же формат, який має вихідний файл. Після цього клікніть по кнопці, що відповідає за налаштування параметрів збереження. У вікні виберіть зі списку потрібні значення частоти дискретизації (вимірюється в герцах) і бітрейта (вимірюється в кілобітах в секунду). Щоб зменшити вагу пісні , вони повинні бути менше вихідних значень аудіофайлу. Після цього натисніть кнопку ОК. У діалоговому вікні виберіть бажане місце для збереження файлу та натисніть кнопку «Зберегти».