Як змінити своє статура.

Практично кожна людина бажає щось змінити у своїй фігурі. Скорегувати тіло допоможе аеробне і силове навантаження, спеціальна дієта і правильний режим дня. Регулярне дотримання даних факторів дасть видимий позитивний результат уже через кілька тижнів.
Інструкція
1
Правильна фізичне навантаження дозволить виліпити з вашої фігури, як з пластиліну, той ідеал, про який ви мрієте. Комбінуйте в своїх тренуваннях два навантаження: аеробне і силове. Якщо класична, степ-аеробіка, і тому подібні швидкі рухи вам не до душі, замініть їх заняттями на велотренажері, біговій доріжці або степере. Силові навантаження можуть бути різними. Якщо вам не до душі «тягати залізо», то запишіться на заняття шейпінгом. Аеробне та силове навантаження повинні бути не менше 3 рази на тиждень. Займайтеся розтяжкою, це обов'язкова умова, яке дозволить швидко відновитися вашим натрудженим м'язам.
2
Ідеальним варіантом для людини, що бажає кардинально змінити своє статура , є індивідуальні заняття. Професійний тренер підбере для вас правильну навантаження на кожну частину тіла. Він збудує тренування таким чином, щоб вони були найбільш ефективні для вас.
3
Харчування також відіграє велику роль у зміні статури. Коригування харчування повинна відповідати вашому статурі. Якщо ви астенік (худе статура ) або нормостенік (середнє статура ), складіть свій раціон так, щоб у ньому були присутні білки (пісне м'ясо, яйця, горох, соя, молочні продукти і т.п.), а також складні вуглеводи (овочі, фрукти, крупи і т.п.). Щоденне споживання жиру не більше 20%. Обов'язково включіть в раціон клітковину. Гиперстенику (широке статура ) необхідно повністю прибрати з харчування прості вуглеводи (тістечко, цукерки тощо) і знизити споживання жирів до 10%. Виключіть з раціону лимонади, фаст-фут, білий хліб. Людині будь-якої статури необхідно щодня пити вітамінно-мінеральні комплекси.
4
Розділіть свій раціон на 4-6 прийомів їжі. Порції повинні бути невеликими, але достатніми, щоб перетерпіти без перекусів 2,5-3 години. Регулюйте калорійність їжі. Особливу увагу цьому пункту варто приділити нормостенік і гіперстенік. Кількість споживаних калорій не повинна перевищувати кількість спалюваних за день. Знайти подібну інформацію ви легко можете в Інтернеті.
5
Забезпечте собі здоровий 8-годинний сон. Засинайте обов'язково до 24 годин, так як сон до опівночі найбільш корисний. За час сну ваші м'язи повністю відпочинуть, і процес коригування ваги буде відбуватися легко.