Як привітати вчителя з Новим Роком.

Часто вчителів вшановують тільки в їхнє професійне свято. Але чому ж не привітати викладача на Новий рік? Дарувати радість і щастя завжди приємно, а особливо в свято казки та чаклунства.
Вам знадобиться
  • - грошові кошти,
  • - листи ватману,
  • - фарби, олівці,
  • - новорічна мішура,
  • - костюми Діда Мороза та Снігуроньки,
  • - квіти, солодощі
Інструкція
1
Спочатку складіть план дій. Поздоровлення можете придумати самостійно або взяти вже готові і доопрацювати під ваші вимоги. Розподіліть обов'язки з урахуванням можливостей і здібностей хлопців. Постарайтеся задіяти весь клас. По-перше, вчителю буде приємніше, якщо його буде вітати всі учні, а не окрема група. По-друге, кожному з учасників заходу буде потрібно мінімум часу, тому він зможе без зусиль виконати дане доручення і, що не менш важливо, відчути свою значимість для колективу. Виберіть того, хто буде Дідом Морозом і Снігуронькою (вони вручать подарунок педагогу).
2
Заздалегідь створіть атмосферу новорічного свята в класі. Прикрасьте приміщення. При можливості поставте і нарядите ялинку. Намалюйте малюнки, оформіть тематичні плакати або ж зробіть стінгазету. Виріжте сніжинки, різні фігурки з паперу (Дід Мороза, Снігуроньки, ялинки, тварин і т.д.) і розмістіть їх на вікнах, стінах. Розвісьте гірлянди, новорічні кулі, мішуру.
3
Вирішіть, який будете робити подарунок. Учитель не чекає від вас якихось матеріальних цінностей. Його більше порадує сюрприз, який ви приготуєте. Наприклад, підберіть відповідні нагоди вірші, переробіть пісню. Самостійно зробіть і оригінально оформите велику вітальну листівку, щоб кожен учень зміг залишити особисте побажання, або написати добрі слова про свого викладача.
4
Класичним подарунком вважається букет. Але ви можете внести родзинку в типове розуміння цього презенту і змайструвати щось незвичайне, дивовижне, наприклад, скласти композицію з цукерок або ж скомбінувати солодощі з квітами.
Зверніть увагу
Оберіть одного або кількох людей, які будуть відповідальні за підготовку і зможуть, у разі необхідності, коригувати її хід.
Корисна порада
Домовтеся, хто буде фотографувати, знімати на камеру процес підготовки і сам момент привітання. Тоді пізніше зможете змонтувати відеофільм і подивитися всім класом.