Як прикрасити кімнату гірляндою.

Звичайно, головною прикрасою будинку на Новий рік є пухнаста ялинка, але так приємно бачити навколо ошатні аксесуари, які використовуються тільки раз на рік. Діставайте з антресолі коробки виблискуючих гірлянд і приступайте до перетворення кімнати в казковий будиночок.
Вам знадобиться
  • - електричні гірлянди;
  • - ялинові гілки живі та штучні;
  • - дріт;
  • - ялинкові іграшки;
  • - шишки.
Інструкція
1
За розміром вашого вікна (або вікон) купите електричну гірлянду-сітку. Можна вибрати виріб зі світлодіодами, пофарбованими в один колір, або придбати гірлянду, переливається різнобарвними вогнями. По периметру вікна увіткніть достатню кількість силових кнопок, на які і повісьте гірлянду, рівномірно її розтягуючи. Шнур з коробочкою перемикання режимів і виделкою повинен бути внизу, щоб була можливість увіткнути його в розетку або в подовжувач.
2
Прикрасьте дверні прорізи, арки, карнизи і ніші кімнати пухнастими гірляндами, сплетеними з ялинових гілок і ялинкових іграшок. Цю деталь декору можна зробити і самим зі справжніх гілок або штучної мішури, вплітаючи в них блискучі іграшки, шишки і сніжинки червоними і сріблястими ленточкамі.Шішкі зберіть під ялинками в парку. Якщо вам потрібні розкриті, потримайте їх над парою, дайте просохнути і пофарбуйте кінчики шишок фарбою золотого або срібного кольорів. Прив'яжіть ці природні прикраси на ниточки або дріт, і вплітає в загальну гірлянду. За основу такої прикраси можна взяти і довгу електричну гірлянду.
3
Головний атрибут Нового року - ялинку - теж потрібно прикрасити різними гірляндами. Варіантів нарядів для ялини або сосни безліч. Повісьте на неї тільки кулі, мішуру або дощик. А можна і змішати ялинкові іграшки, куплені вами і дісталися вам від бабусі та батьків. Електричну гірлянду краще вішати на дерево найпершою, щоб, коли ви її включите, було видно тільки мерехтливі вогники, а не дроти. Залежно від довжини виробу вибирайте і спосіб прикраси їли - тільки стовбур, всю ялина по спіралі або практично кожну велику гілку.
4
Прикрасьте гірляндою з кульок люстру і настінний світильник, раму дзеркала і картини. Просто покладіть електричну гірлянду в середині столу, щоб вона своїм мерехтінням створювала святкову і чарівну атмосферу.Для головного свята в році простимі будь надмірності в оздобленні приміщень, необхідно тільки пам'ятати про правила протипожежної безпеки.
Напередодні Нового року очікування чарівництва і дива стає особливо сильним. Щоб це відчуття не покидало вас після важкого дня, прикрасьте свій будинок гірляндами. Тоді, повертаючись з роботи або навчання, ви будете відчувати, що заходячи будинок ой, занурюєтеся в казку.
Вам знадобиться
  • - різноманітні гірлянди.
Інструкція
1
Уважно огляньте свій будинок зовні, вибираючи виділяються фрагменти, які можна прикрасити. Для цих цілей підійдуть вікна, колони, козирки, сходи, прямі лінії дахів і навіть дерева гарної форми. Завдяки грі світла звичні деталі постануть у новому, чарующем вигляді.
2
Обов'язково прикрасьте вічнозелені рослини, які ростуть на вашій ділянці (якщо вони є). Це може бути ялина, сосна, модрина або ялівець.
3
Розвісьте яскраву гірлянду вздовж паркану, щоб створити гармонійний чарівний образ всього двору.
4
Підсвітите за допомогою садових ламп доріжки і стежини. Світло має бути спокійним, приглушеним.
5
Обов'язково подбайте про власну безпеку. Для цього, перш ніж приступити до монтажу гірлянд, перевірте, чи всі з'єднання ізольовані, чи немає оголених ділянок дроту. У продажу можна зустріти фотореле. Це прилад для економії електроенергії, який автоматично включає лампочки з настанням темряви і гасить їх зі світанком.
6
Поцікавтеся у сусідів, чи не заважає яскраве освітлення вашого будинок а їм спати. У разі виникнення невдоволення з їхнього боку, гасіть лампочки з настанням ночі. Взимку темніє рано, тому насолодитися мерехтінням вогників протягом вечора часу предостатньо.
7
Використовуйте для прикраси будинок а світлові фігури, світлові стрічки і нитки, гірлянди-сітки, бахрому, лампочки, що імітує бурульки і сніжинки. Величезний вибір декоруючих вогнів допоможе вам створити неповторний святковий образ свого будинок а.
Зверніть увагу
Украшайте будинок і прилеглий до нього ділянку в одному стилі. Крім гірлянд можна використовувати яскраві червоні банти і ялинові різдвяні вінки. У сніг увіткніть червоно-білі «льодяники», зліпіть сніговика або інші фігури. Дайте волю своїй фантазії, і казковий новорічний будинок буде радувати вас протягом усього святкового періоду.
Корисна порада
Не обов'язково прикрашати будинок тільки сучасними гірляндами. Старі ліхтарики, вміло розвішані по дому і вписані в загальний дизайн оформлення, здатні привнести свою родзинку.