Як блокувати банер.

Інтернет-технології не стоять на місці, а значить, не втомлюються вдосконалюватися і спамери. Найбільш поширеною зараз технологією розповсюдження спамових посилань є нова технологія «попандер» (pop-under). Від інших рекламних банерів вона відрізняється тим, що завантажує вікно сайту і відразу згортає його, ховає під основним відкритим вікном. Зазвичай користувач це помічає лише тоді, коли закриває перше вікно. Однак в браузерах Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari і деяких інших такі спливаючі вікна можна заблокувати.
Інструкція
1
Блокування pop-under у всіх браузерах: Принцип блокування у всіх браузерах схожий, так як принцип роботи pop-under технології один і той же: коли користувач натискає «закрити» в кутку банера, під цим вікном з'являється вікно з рекламним сайтом.В загальному і цілому для блокування ви повинні зробити так: Виберіть пункт меню браузера Інструменти - Налаштування - Блокувати небажані вікна. Якщо вам потрібна більш детальна інструкція до конкретних браузерам, то переходите до наступних кроків.
2
Блокування pop-under в браузері Opera: Дізнайтеся адресу спливаючого вікна в рядку браузера.Виберіте пункт меню Інструменти - Налаштування - Вміст - Заблокований вміст. Додайте адресу сайту в чорний список. Ви також можете змінити чорний список, змінивши файл ~/.opera/urlfilter.ini. Додавайте зірочку в кінці кожного сайту, який ставите в чорний список, тобто пишіть «http://адреса сайту/*». Зірочка замінить собою всі символи, тому будь адресу цього сайту буде заблокований браузером.
3
Блокування pop-under в браузері Mozilla Firefox: Тут все гранично просто - скористайтеся спеціальним розширенням Adblock Plus. Наведіть мишку на рекламу, клацніть правою кнопкою, виберіть у випадаючому меню «Adblock Plus». Найкраще при першому завантаженні браузера додайте підписку на список фільтрів, наприклад EasyList, EasyElement, RUAdlist, АВР Tracking. Знайдіть їх на сайті adblockplus.org. В цьому випадку браузер відразу сам блокуватиме всілякі рекламні сайти без зайвого вашого втручання.
4
Не дозволяйте шкідливим спамерам псувати вам життя і уважно вибирайте сайти для відвідування.