Як дізнатися дату реєстрації номера.

Задача визначення дати реєстрації номера ICQ може бути викликана різними причинами. На сьогоднішній день існує декілька легальних способів вирішення поставленого завдання, які й будуть розглянуті нижче.
Інструкція
1
Здійсніть процедуру входу в ICQ за допомогою обраного клієнта і введіть пароль підлягає визначенню номера.
2
Визначте дату реєстрації необхідного номера в характеристиках облікового запису.
3
Скачайте з офіційного сайту розробника останню версію альтернативного клієнта QIP для виконання операції визначення дати реєстрації номера ICQ.
4
Скористайтеся можливістю завантаження архіву, що не містить файл інсталятора, і запустіть додаток на комп'ютері.
5
Додайте підлягає визначенню номер в список контактів програми і дочекайтеся з'єднання з сервером ICQ.
6
Виберіть потрібного користувача в списку наведенням курсора на поле імені та визначте дату реєстрації номера ICQ з точністю до секунди у спливаючому вікні параметрів.
7
Викличте контекстне меню вибраного об'єкта кліком правої кнопки миші при неможливості відображення вікна параметрів і розкрийте посилання «Дані користувача».
8
Здійсніть процедуру визначення дати реєстрації номера ICQ в діалоговому вікні даних і завершите роботу програми.
9
Скористайтеся можливостями онлайнових сервісів, що дозволяють виконати перевірку реєстрації номерів ICQ (наприклад, uinov.ru).
10
Введіть підлягає визначенню номер в текстове поле на сторінці сервісу і натисніть кнопку «Перевірити» для отримання інформації про статус обраного номера, відомостей про реєстрації і, що є завданням пошуку, дати реєстрації номера ICQ.
11
Скористайтеся утилітою AIMICQ Vanity Info при наявності логіна і пароля ICQ SN для визначення кількості відправлених та отриманих повідомлень, часу, проведеного користувачем в клієнті, дати останньої активності, моменту поновлення профілю користувача, кількості унікальних away-повідомлень і дати реєстрації облікового запису.