Як знайти роботу юриста без досвіду.

У багатьох російських вузах і технікумах відкриті юридичні факультети, тому отримати юридичну освіту труднощів не становить. Набагато складніше знайти роботу вчорашньому студентові, який не має досвіду, адже юристів в таборі вже надлишок. Якщо проаналізувати поради бувалих, то можна спробувати кілька способів одночасно, що значно підвищить ваші шанси.
Інструкція
1
Налаштуйтеся на те, що якщо у вас немає знайомств і зв'язків, то деякий час, як мінімум, кілька років, вам доведеться працювати на дуже невелику зарплату. Але якщо ви налаштовані рішуче, готові проявити себе як грамотний фахівець, то ваші старання будуть помічені і оцінені по достоїнству.
2
Почніть зі складання резюме та розміщення його на сайтах, присвячених пошуку роботи. Вивчіть матеріали в інтернеті, де даються поради, як правильно і грамотно скласти резюме, яке може зацікавити роботодавця. Перегляньте сайти юридичних компаній, розташованих у вашому місті. Часто оголошення про вакансії вони публікують у спеціальному розділі. Ви можете самостійно написати листи керуючим партнерам цих компаній, навіть якщо на їх сайтах немає відомостей про наявні вакансії.
3
Постарайтеся уникнути граматичних і орфографічних помилок, складаючи текст резюме або листи. Продемонструйте своє вміння грамотно висловлюватися, для юриста це одне з головних умінь. Не перебільшуйте свої достоїнства і краще, якщо ви не станете згадувати про свої зарплатних очікуваннях - поки що як фахівець ви ніхто і ваша задача - отримати цінний досвід.
4
Будьте готові до того, що вам можуть запропонувати роботу , що не вимагає високої кваліфікації - помічником юриста і навіть секретарем. Якщо вас влаштовує компанія, то радимо вам погодитися. Почніть з малого - робіть те, що ви вмієте: набивайте тексти договорів або листів, підбирайте необхідну літературу, виконуйте дрібні доручення. Якщо у вас є бажання вчитися, то ви будете робити це навіть у процесі роботи секретарем або помічником у юриста .
5
Ви також можете спробувати влаштуватися на роботу в державні органи. Як правило, через низькі зарплат там завжди велика текучка кадрів і вакансії на молодші посади завжди є. Використовуйте будь-яку можливість, щоб вже через рік ви могли сказати, що у вас є досвід роботи.