Як відправити пошту з Рамблера.

Рамблер - це відомий поштовий сервер в Рунеті. Пересилання пошти з " ramblere"> Рамблера "володіє великою швидкістю передачі: електронного листа за одну мить досягне зазначеного адресата. Як можна відправити пошту з цього сервісу?
Інструкція
1
Зайдіть на сервіс www.rambler.ru. Якщо ви ще не зареєстровані, то відшукайте на сторінці посилання «Завести пошту». Натисніть на неї і заповніть форму для реєстрації. Зареєструвавши електронний ящик, ви потрапите на веб-сторінку, в якій побачите папки з назвами «Вхідні», «Надіслані» та інші.
2
Перейдіть за вказаним посиланням «Написати листа», далі вам буде наданий бланк листа. Заповніть запропоновані поля. В поле «Кому» потрібно ввести е-мейл одержувача. Потім в пункті «Тема» стисло напишіть, що йдеться у вашому повідомленні. І в поле для введення основного тексту можна написати саме повідомлення.
3
При необхідності прикріпіть файли. Це можуть бути фотографії, різні документи або інший вид файлів. Для цього натисніть на кнопку «Прикріпити файл» і, виявивши потрібний матеріал для відправки на своєму комп'ютері, клацніть по ньому два рази. Після написання вашого листа ви можете перевірити орфографію написаного. Для цього клікніть по кнопці «Перевірка орфографії». І система підкреслить помилки червоною лінією, якщо вони там будуть.
4
Наведіть курсор мишки на слово з помилкою і натисніть на праву кнопку миші. Далі у вікні, потрібно вибрати варіант правильного написання і клікнути по ньому. Можливо, ви порахуєте написання слів правильним і не бажаєте, щоб воно було виділено як помилкове, то виберіть кнопку «Пропустити». В поле з назвою «Прихована копія» ви можете додати адресата, якого ви бажаєте приховати від основних одержувачів листа.
5
Відправте готовий лист, просто натиснувши «Відправити». І ваше повідомлення буде доставлено зазначеному одержувачу. Якщо захочете зберегти копію листа, то необхідно встановити галочку в полі «Зберегти копію в папці« Надіслані ». Сервіс автоматично повідомить про доставку пошти або повідомить про виникнення помилки під час відправки.
Корисна порада
Якщо лист не було закінчено, і ви хочете повернутися до його написання трохи пізніше, то клацніть по кнопці «Зберегти чернетку». Ви знайдете збережений текст в папці «Чернетки».